Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Oferując Państwu tak bogatą, rozbudowaną i różnorodną gamę produktów mamy pewność, że każdy nasz Klient odnajdzie wśród tych propozycji coś odpowiedniego dla siebie i swojej działalności. By jednak ułatwić Państwu odnalezienie poszukiwanego produktu, zdecydowaliśmy się podzielić upominki reklamowe na kilka podstawowych grup produktowych. Obecnie są to:

  • artykuły reklamowe piśmiennicze,
  • artykuły promocyjne biurowe,
  • elektronika i czas,
  • parasole,
  • wypoczynek i podróż,
  • dom i ogród,
  • inne gadżety reklamowe,
  • artykuły skórzane.

Każda z powyższych kategorii oferuje całe spektrum możliwości. Są to przede wszystkim gadżety reklamowe z nadrukiem - dostępne w wersjach klasycznych, tradycyjnych, jak i tych bardziej innowacyjnych i zaskakujących swoją formą. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania wyróżnia także trwałość, dzięki czemu mogą być przez wiele lat intensywnie eksploatowane – tak w domu, jak i biurze. Mamy również pewność, że profesjonalne wykonanie i trwałość, którą wyróżniają się kubki reklamowe, długopisy z nadrukiem czy też kalendarze książkowe, pozwoli Państwu na systematyczne i efektywne budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wieloletnie doświadczenie oraz chęć przygotowywania najlepszych rozwiązań pozwala nam wykorzystywać w codziennej pracy najlepszą metodę znakowania produktów. Dostosowujemy ją nie tylko do rodzaju tworzywa, ale również rozmiaru danego artykułu. W ten sposób mamy pewność, że slogan reklamowy bądź naniesiony przez nas logotyp pozostanie trwałym i estetycznym wzbogaceniem kubka, długopisu lub innego gadżetu. W przypadku artykułów tekstylnych najczęściej wykorzystujemy sitodruk, haft komputerowy oraz termotransfer. Wybór konkretnej metody uzależniony jest o wielobarwności oraz szczegółowości projektu graficznego. Wygląd wyrobów skórzanych indywidualizujemy poprzez tłoczenie, czyli trwałe odkształcenie materiału. Natomiast do naniesienia logo na produkty plastikowe, metalowe, drewniane lub szklane wykorzystujemy grawerowanie laserowe, zapewniające nam całkowitą precyzję działania. W naszej krakowskiej pracowni dysponujemy laserami Co2 oraz YAG. W codziennej pracy posiłkujemy się także metodą tampodruku, który jest doskonałą techniką nanoszenia projektów graficznych na powierzchnie wykonane z tworzyw sztucznych, papieru czy metalu.

Mając tak wiele możliwości i tak bogate doświadczenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa gadżety reklamowe, które wyróżnią się funkcjonalnością. Nie będą one artykułami chowanymi na dno szuflady, ale gadżetami aktywnie uczestniczącymi w codziennej pracy. Zachęcamy więc do zapoznania się z całym skarbcem naszych propozycji.

Zestaw piśmienny

1356898
wycena indywidualna

Długopis Stretch

10699405
wycena indywidualna

Latarka Luke Sabre

10428503
wycena indywidualna

poliester 1680D, tworzywo

termotransfer sitodrukowy TS (30 x 120 mm)
wycena indywidualna