Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Artykuły biurowe z logotypem firmy to idealny sposób, aby stale przypominać o sobie swoim kontrahentom i partnerom biznesowym. W naszej ofercie znajdą Państwo przedmioty niezbędne w każdym biurze, jak również gadżety, które znacząco ułatwiają pracę. Upominek wybrany z tej kategorii z pewnością znajdzie praktyczne zastosowanie.

Wśród oferowanych przez nas artykułów biurowych znalazły się klipy, karteczki samoprzylepne, notesy i notatniki, teczki, wizytowniki, noże do listów, linijki, czy przyborniki na biurko. Zamówić można także akcesoria do telefonu – etui i podstawki. W tym dziale prezentujemy również kryształowe trofea, na których zdobienia wykonujemy techniką grawerki laserowej.

Przeglądając nasze produkty, warto zwrócić uwagę na fakt, iż prezentowane są od najtańszych i najprostszych, po droższe i ekskluzywne. Jeśli szukają Państwo bardziej gustownego prezentu, warto sięgnąć po doskonałej jakości przedmioty skórzane lub drewniane. Przykładem może być elegancki, skórzany wizytownik, czy etui na karty kredytowe, ozdobione kryształami Swarovski.