Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Na widok deszczu padającego za oknem, zdarza nam się narzekać: „Znów ta angielska pogoda”. Czy aby na pewno słusznie? Meteorolodzy porównali ilość deszczowych dni w ciągu roku w Londynie i w Warszawie... i niestety nasza stolica wypadła gorzej. Deszcz nie musi być jednak straszny, jeśli jesteśmy na niego przygotowani.

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę parasoli przeciwdeszczowych – manualne i automatyczne, długie i składane, drewniane, plastikowe i metalowe, klasyczne, kwadratowe i transparentne, dziecięce etc. Każdy rodzaj jest dostępny w kilku kolorach (posiadamy także parasole wielokolorowe, przeźroczyste lub wzorzyste).

Przed deszczem ochronić może również peleryna. W tej kategorii znalazły się poncza pakowane w wygodne etui lub pudełka - kulki z brelokiem. Dostępne są także płaszcze przeciwdeszczowe z rękawami i kieszeniami.

Na szczęście na nasz klimat składają się nie tylko deszczowe dni. Oferujemy Państwu także parasole plażowe, zapewniające ochronę przed promieniami UV. Pakowane są w wygodne pokrowce z paskiem na ramię.

Filtrowanie w "Gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne":