Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Kalendarz biurkowy to niezbędne narzędzie planowania czasu dla osób, które terminarz pragną mieć zawsze w zasięgu ręki. Oferujemy wiele wariantów, różniących się grafiką i formą. Najbardziej klasycznym modelem kalendarza biurkowego jest kalendarz stojący. Oprócz miejsca na zapiski, zawiera pomocne strony, takie jak numery kierunkowe, odległości między miastami, czy kalendarium zbiorcze całego roku. Dostępny w wersji klasycznej i VIP.

Ciekawą opcją jest kalendarz połączony z ozdobnym piórnikiem. Dobra organizacja przestrzeni biurka wraz z organizacją czasu, to niezawodne sposoby na podniesienie efektywności pracy.

Osobom, które potrzebują dużo miejsca na ważne notatki, polecamy kalendarze biurkowe w formie bloków. Na każdej karcie znajduje się kalendarium trójjęzyczne z numeracją tygodni całego roku. Dostępne są w eleganckiej oprawie o fakturze skóry, na której logo możemy nanieść metodą tłoczenia.

Kalendarze biurkowe to nieodłączne narzędzie pracowników firmy, a także doskonały pomysł na praktyczny upominek dla klientów i kontrahentów.