Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Kalendarz czterodzielny to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować z dalszą perspektywą. Przesuwane okienko pozwala szybko odnaleźć wzrokiem aktualną datę. Kalendarz pokazuje cztery następujące po sobie miesiące, wraz z numerami tygodni. Dzięki takiemu rozplanowaniu zawsze mają Państwo przed oczami ważne daty z ostatniego okresu czasu, jak również plan na najbliższą przyszłość.

W ofercie znalazły się modele z mechanizmem zegara – to nie tylko atrakcyjna forma, ale także dodatkowo pomoc w planowaniu czasu. Pozostałe modele zawierają zdjęcie lakierowane UV, oprawione z efektem wypukłości. Logo nanosimy na dole kalendarza. W zależności od modelu, kalendarz może być zapakowany w kartonową kopertę lub ozdobne pudełko.

Kalendarze czterodzielne to praktyczny element wyposażenia biura, jak również dobry pomysł na upominek. Umiejętność planowania jest kluczowa w podnoszeniu efektywności i zadowolenia z pracy. Warto więc sięgnąć po takie narzędzia, które najlepiej pomogą w organizowaniu czasu.