Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Oferujemy Państwu kalendarze trójdzielne, które na jednej planszy przedstawiają szczegółowo trzy następujące po sobie miesiące. Dzięki taśmie z przesuwanym okienkiem można szybko zlokalizować wzrokiem aktualną datę i odnieść się do odległych terminów. To idealne rozwiązanie dla osób, których praca wymaga długoterminowego planowania.

W kalendarzach zaznaczone zostały numery tygodni, imieniny oraz święta. W ofercie znalazły się modele z mechanizmem zegara – to nie tylko atrakcyjna forma, ale także dodatkowo pomoc w planowaniu czasu.

Oferujemy kalendarze trójdzielne w kilku formatach do wyboru: standardowe, duże, maxi, LUX oraz panoramiczne. Osobom, które potrzebują więcej miejsca na zapiski polecamy wersję z planerem. Dla tych, którzy cenią stronę graficzną, dostępne są rozwiązania wieloplanszowe z większą ilością zdjęć. Można także dobrać kolor pleców (w zależności od modelu). Jeśli z kolei produkt ma służyć jako upominek firmowy, proponujemy wybrać jeden z ekskluzywnych modeli z zegarem, który zapakujemy w ozdobne pudełko. Logo nanosimy na dole produktu.