Zadzwoń: 12 270 90 64, lub napisz: zamowienia@podarowane.pl

Daszki, kapelusze

Czy pamiętają Państwo Szalonego Kapelusznika, którego Alicja spotkała w Krainie Czarów? Być może Lewis Carroll tworząc tę postać zainspirował się prawdziwą historią. Otóż w XIX wieku zaburzenia psychiczne często zdarzały się u osób wyrabiających kapelusze. Ich źródło było jednak całkiem przyziemne. Opary rtęci, powstające przy filcowaniu wełny, powodowały zmiany nastrojów, izolowanie się od innych, czy nawet agresję.

W naszej ofercie daszków i kapeluszy spotkają się Państwo z szalenie niskimi cenami. W sprzedaży dostępne są bawełniane kapelusze przeciwsłoneczne z małym rondem, oryginalne, składane kapelusze plażowe, kapelusze w stylu „safari” podpinane na bokach, a także stylowe, eleganckie kapelusze z wysokiej jakości tkaniny. Oferujemy także różne rodzaje daszków przeciwsłonecznych.

Gwarantujemy doskonałą jakość nadruku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać technikę znakowania najbardziej odpowiednią dla wybranych przez Państwa produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!