Zadzwoń: 12 270 90 64, lub napisz: zamowienia@podarowane.pl
Podarowane.pl

Trójdzielny planer

Kalendarz trójdzielny to taki, który na jednej planszy przedstawia szczegółowo trzy następujące po sobie miesiące. Dzięki taśmie z przesuwanym okienkiem można szybko zlokalizować wzrokiem aktualną datę i odnieść się do odległych terminów. To idealny kalendarz dla osób, których praca wymaga długoterminowego planowania.

W kalendarzach zaznaczone zostały numery tygodni, imieniny oraz święta. W ofercie znalazły się modele z mechanizmem zegara – to nie tylko atrakcyjna forma, ale także dodatkowo pomoc w planowaniu czasu.

Oferujemy kalendarze trójdzielne w kilku formatach do wyboru: standardowe, duże, maxi, LUX oraz panoramiczne. Osobom, które potrzebują więcej miejsca na zapiski polecamy wersję z planerem. Dla tych, którzy cenią stronę graficzną, dostępne są kalendarze trójdzielne wieloplanszowe z większą ilością zdjęć. Można także dobrać kolor pleców kalendarza (w zależności od modelu). Jeśli kalendarz ma służyć jako upominek firmowy, proponujemy wybrać jeden z ekskluzywnych modeli z zegarem, który zapakujemy w ozdobne pudełko. Logo nanosimy na dole kalendarza.

Znaleziono: 38 produktów.