Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Odzież reklamowa to propozycja odpowiednia zarówno dla odbiorców usług, jak i pracowników danej firmy. Wśród przyszłych i potencjalnych klientów pełni funkcję marketingową, natomiast pracownikom pozwala identyfikować się z marką, a także doskonale sprawdza się na imprezach i wyjazdach integracyjnych.

Proponujemy Państwu trzy metody znakowania tekstyliów. Sitodruk pozwala na wykonanie jedno- i wielobarwnego nadruku. Haft komputerowy to metoda wyróżniająca się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwienia. Doskonale sprawdza się na produktach narażonych na promienie słoneczne, czy częste pranie, takich jak np. torby, ręczniki, czapki etc. Termotransfer polega na wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego wydruku. Zaletą tej techniki jest idealne odwzorowanie małych elementów, a także doskonała jakość w nieograniczonej liczbie kolorów.

W naszej ofercie znalazły się zarówno mniejsze produkty - czapki, chusty, bandamki, jak również kurtki, polary, koszulki etc. Zapewniamy szeroki wybór kolorów, fasonów i rozmiarów!