Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Czapki z daszkiem wymyślono na potrzeby bejsbolistów jeszcze w XIX wieku. Miały pomóc zawodnikom ochronić oczy przed rażącym słońcem, jednak ich popularność szybko wykroczyła poza stadiony. Dzisiaj służą nie tylko do osłonienia oczu w słoneczne dni. Są kultowym elementem stroju, wybieranym niezależnie od wieku czy statusu społecznego.

W przestrzeni reklamy bejsbolówki zajmują szczególne miejsce. Firmy nierzadko ubierają w nie ulotkarzy, hostessy czy przedstawicieli handlowych. Sportowe nakrycie głowy to także dobry upominek dla pracowników podczas popularnych dziś wyjazdów integracyjnych, meczy firmowych, czy innych tego typu imprez. Bejsbolówki z nadrukiem mogą posłużyć także jako gadżety promocyjne – upominki dla klientów, nagrody w konkursach.

Zapewniamy Państwu szeroki wybór fasonów i kolorów. W ofercie posiadamy zarówno czapki bawełniane jak i polarowe. W tym dziale znalazły się także czapki kibica – bejsbolówki i kapelusze w narodowych barwach, czy nakrycie głowy w kształcie piłki futbolowej. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Filtrowanie w "Czapki, daszki, kapelusze (LATO)":