Masz pytania? Zadzwoń: (+48) 12 270 90 64
… lub napisz do Nas:
Studio Siedem Biedrzycki Sp. J.
ul. Kasztanowa 26,
32-040 Rzeszotary (Kraków)
W chwili obecnej trwa aktualizacja cen produktów - w celu szybkiej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym.

Jeśli chcą Państwo zbliżyć się do swoich klientów, proponujemy zadbać o nich w okresie zimowym. Dzięki przyjemnym czapkom, szalikom i rękawiczkom zrobi im się cieplej nie tylko na sercu.

W naszej ofercie znalazły się bawełniane czapki, zimowe nauszniki, komplety polarowe: czapka + szalik + rękawiczki. Ciekawym gadżetem jest ocieplacz na szyję i czapka 2w1. Na uwagę zasługują także rękawiczki z końcówkami umożliwiającymi obsługę ekranów dotykowych. Do niedawna były one gadżetem dla wąskiej grupy odbiorców, dziś korzysta z nich coraz więcej osób.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, także w świecie reklamy. Świąteczne akcenty, prezenty i „mikołaje” pojawiają się wszędzie. Proponujemy zakup czapek mikołajowych z białym wykończeniem i pomponem – klasycznych czerwonych, lub w innych kolorach.

Gwarantujemy doskonałą jakość nadruku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać technikę znakowania najbardziej odpowiednią dla wybranych przez Państwa produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych upominków reklamowych!

Filtrowanie w "Czapki (ZIMA)":