0

Czapki, daszki, kapelusze (LATO)

W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie komunikacji marketingowej bez wszędobylskiego logotypu firmy. Jedną z najpopularniejszych form reklamy są różnego rodzaju gadżety, a wśród nich czapki reklamowe z nadrukiem. Ten praktyczny i funkcjonalny dodatek nie tylko chroni przed słońcem, ale także stanowi doskonałą wizytówkę marki. W sprzedaży mamy zarówno klasyczne bejsbolówki w wariancie bawełnianym i polarowym, jak i kapelusze, opaski na głowę oraz daszki przeciwsłoneczne. Zapewniamy Państwu szeroki wybór fasonów i kolorów. W tym dziale znajdują się także czapki kibica, kapelusze w narodowych barwach oraz nakrycia głowy w kształcie piłki futbolowej. Bogata oferta pozwala dobrać produkt do indywidualnych potrzeb prowadzonej działalności.

Czapki z własnym nadrukiem

Z roku na rok rośnie liczba firm, które decydują się na zamówienie czapek z własnym nadrukiem. Jest to wynik zmieniających się trendów w modzie – coraz częściej na ulicy można spotkać osoby noszące kolorowe i bogato zdobione czapki. Firmy nierzadko ubierają w nie ulotkarzy, hostessy czy przedstawicieli handlowych. Wraz z koszulkami sportowymi z nadrukiem stanowią także dobry upominek dla pracowników podczas popularnych dziś wyjazdów integracyjnych, meczów firmowych, czy innych tego typu imprez. Bejsbolówki z nadrukiem mogą posłużyć także jako gadżety promocyjne, upominki dla klientów, nagrody w konkursach.

H2: Kapelusz z własnym nadrukiem i daszek przeciwsłoneczny – ochrona przed słońcem oraz promocja marki

Kapelusz z własnym nadrukiem to gadżet, po który chętnie sięgają przede wszystkim firmy działające w branży hotelarskiej, turystycznej czy gastronomicznej. To propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji i postawić na oryginalność.

Kolejnym popularnym gadżetem jest daszek przeciwsłoneczny. To lekki i wygodny dodatek, który szczególnie dobrze sprawdza się w okresie wiosenno-letnim. Daszki przeciwsłoneczne z logo firmy to doskonały pomysł na promocję marki podczas imprez sportowych, festiwali czy pikników.

Znaleziono: 595