Czapki, daszki, kapelusze (LATO)

Czapki z daszkiem wymyślono na potrzeby bejsbolistów jeszcze w XIX wieku. Miały pomóc zawodnikom ochronić oczy przed rażącym słońcem, jednak ich popularność szybko wykroczyła poza stadiony. Dzisiaj służą nie tylko do osłonienia oczu w słoneczne dni. Są kultowym elementem stroju, wybieranym niezależnie od wieku czy statusu społecznego.

W przestrzeni reklamy bejsbolówki zajmują szczególne miejsce. Firmy nierzadko ubierają w nie ulotkarzy, hostessy czy przedstawicieli handlowych. Sportowe nakrycie głowy to także dobry upominek dla pracowników podczas popularnych dziś wyjazdów integracyjnych, meczy firmowych, czy innych tego typu imprez. Bejsbolówki z nadrukiem mogą posłużyć także jako gadżety promocyjne ? upominki dla klientów, nagrody w konkursach.

Zapewniamy Państwu szeroki wybór fasonów i kolorów. W ofercie posiadamy zarówno czapki bawełniane jak i polarowe. W tym dziale znalazły się także czapki kibica ? bejsbolówki i kapelusze w narodowych barwach, czy nakrycie głowy w kształcie piłki futbolowej. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych ? zapraszamy do zapoznania się z ofertą!