0

Skarbonki

Skarbonki niezmiennie towarzyszą nam od najmłodszych lat. Uczą wartości oszczędzania, a jednocześnie są estetycznym dopełnienie wnętrza. Występują w wielu kształtach i wzorach, sprawiając, że nie brakuje pasjonatów ich zbierania. Nie można również pominąć wartości komercyjnej skarbonek. To wyśmienity nośnik reklamowych dla firm z różnych sektorów.

Różne typy skarbonek z naszej oferty

Skarbonki, choć mają jeden wspólny cel – mają nam pomóc w zbieraniu monet i banknotów na przyszłe wydatki – występują w najróżniejszych odmianach. Dzięki temu każdy może wybrać produkt, który najbardziej mu się podoba.

Najpopularniejszą odmianą są figurki przedstawiające zwierzęta, na czele z kultowym motywem świnki. Skarbonki świnki mogą przyjmować najróżniejsze formy – od tradycyjnych, do tych w stylu modernistycznym. W przypadku świnki-skarbonki szczelina na monety zlokalizowana jest na grzbiecie zwierzęcia, a otwór do opróżniania znajduje się na spodzie. Skarbonki świnki są ulubionym gadżetem dzieci, które uczą się oszczędzania pieniędzy.

Skarbonki jako nośnik reklamy

Podobnie jak różnorodne maskotki skarbonki świnki mają także szerokie zastosowanie w sferze promocji i reklamy. Dzięki możliwości nanoszenia nadruków reklamowych na różnego rodzaju powierzchniach stanowią doskonały sposób na umieszczenie oryginalnego przekazu marketingowego. Na skarbonkach można drukować zarówno logo firmy, jak i hasła reklamowe czy grafiki związane z profilem działalności danej marki.

Znaleziono: 25