0

Peleryny, ponczo

Deszczowe dni są nieodłącznym elementem klimatu Polski. Dlatego też warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież, która pozwoli na komfortowe funkcjonowanie nawet podczas ulewnych opadów. Wśród licznych propozycji na rynku odzieży przeciwdeszczowej szczególnie popularne są płaszcze, peleryny i ponczo. To właśnie te elementy garderoby są praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Dają przy tym gwarancję, że znajdująca się pod spodem odzież pozostanie sucha.

Uniwersalne rozwiązanie – peleryna przeciwdeszczowa

Peleryna to lekka i praktyczna alternatywa dla kurtek przeciwdeszczowych oraz parasoli z nadrukiem reklamowym. Jej zaletą jest uniwersalny rozmiar, dzięki czemu z powodzeniem mogą nosić ją osoby o różnym wzroście. Co więcej, dzięki lekkiej konstrukcji, można ją łatwo złożyć i zabrać ze sobą w torebce czy plecaku.

W ofercie mamy różne modele płaszczy. Dużą popularnością wśród Klientów cieszy się przede wszystkim peleryna przeciwdeszczowa dla dzieci. Wykonany z lekkiego tworzywa produkt jest wyposażony w praktyczny kaptur, który chroni najmłodszych zarówno przed opadami, jak i silnym wiatrem.

Ponczo przeciwdeszczowe – różnorodność i funkcjonalność

Ponczo przeciwdeszczowe to kolejne praktyczne rozwiązanie dla osób pragnących uniknąć zmoknięcia w czasie deszczu. Wyróżnia się ono nieco większym krojem oraz luźniejszym fasonem niż peleryna. Dzięki temu jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie swobodę ruchów oraz komfort noszenia.

Nasze produkty wykonane są z materiałów wodoodpornych, które nie przepuszczają wilgoci, a jednocześnie są przewiewne i oddychające. Dzięki temu podczas noszenia nie występuje efekt duszności oraz parowania od wewnątrz.

Znaleziono: 128