0

Filiżanki

Jak podkreślają miłośnicy herbaty, porcelana oraz wysokiej jakości ceramika pozwalają na zachowanie oryginalnego smaku naparu. Z tego względu to właśnie porcelanowe filiżanki od wieków są najpopularniejszym naczyniem do serwowania herbaty. W naszej ofercie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Znajdą tu Państwo zarówno klasyczne modele, jak i oryginalne, designerskie rozwiązania. To, co łączy poszczególne produkty, to wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane. Różnią się natomiast kształtem, kolorem i rozmiarem. Oprócz filiżanek o pojemności typowej dla herbaty i kawy, w ofercie mamy też mniejsze, przeznaczone do espresso.

Filiżanki z nadrukiem

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrany gadżet reklamowy potrafi zdziałać cuda w promocji firmy. Jednym z przedmiotów, które cieszą się ogromną popularnością, są filiżanki z nadrukiem. Codziennie towarzyszą nam one przy porannej kawie czy popołudniowej herbacie. Ich praktyczność sprawia, że są chętnie przyjmowane przez odbiorców, a co za tym idzie – długo pozostają w ich świadomości.

Oferowane przez nas filiżanki z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. To gwarancja ich trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Technologia stosowana do nadruku sprawia, że grafiki oraz napisy są odporne na ścieranie i blaknięcie. W efekcie filiżanki z nadrukiem cieszą swoim nienagannym wyglądem przez długi czas.

Podobnie jak kubki z własnym nadrukiem filiżanki są doskonałym narzędziem promocyjnym. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Z jednej strony stanowią tani i szybki sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, z drugiej – przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. W końcu nie ma chyba nic sympatyczniejszego niż funkcjonalny gadżet, który przypomina o istnieniu danej marki każdego dnia.

Jednym z największych atutów naszych filiżanek jest możliwość dostosowania do potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy szeroką gamę wzorów, kolorów oraz rodzajów nadruków, dzięki czemu filiżanka może stać się wyjątkowym nośnikiem reklamy danej firmy. Nadruk może być wykonany na filiżance i spodku. Do każdego produktu pomagamy dobrać eleganckie opakowanie.