0

Gadżety do domu

Przydatne gadżety do domu to zbiór artykułów, dzięki którym codzienne życie staje się wygodniejsze i zwyczajnie prostsze. Naszym Klientom oferujemy produkty z kilku różnych kategorii – do ogrodu, do łazienki, do salonu, do kuchni, akcesoria alkoholowe, gry i zabawy oraz higiena osobista. Dostępny asortyment jest dokładnie posortowany, aby każdy Klient z łatwością znalazł to, czego obecnie szuka.

Gadżety do ogrodu

Do ogrodu polecamy artykuły rekreacyjne, jak choćby hamaki czy zestawy do grillowania. Znajdą tu Państwo także elementy oświetlenia, doniczki czy ciekawy gadżet dla właścicieli czworonogów – kostkę z woreczkami na psie odchody.

Gadżety do łazienki

Do łazienki proponujemy stylowe zestawy do kąpieli w efektownym drewnianym pudełku. W tej kategorii znalazły się także minutniki pod prysznic i stojaki na szczoteczki do zębów.

Gadżety do salonu

Salon to wyjątkowe miejsce w domu. Uniwersalne świeczniki i ramki na zdjęcia wpasują się w każde wnętrze. W tej kategorii znajdują się także lampki, świeczki zapachowe, pojemniki do przechowywania, nawilżacze powietrza i wiele więcej.

Gadżety do kuchni

Przez żołądek do serca Klienta! W naszej ofercie znajdą Państwo gadżety do kuchni – tekstylia kuchenne, oryginalne formy do pieczenia, pojemniki do przechowywania żywności, puszki z wysokiej jakości herbatą LoyalTea, a także rozmaite zestawy i akcesoria przydatne w czasie przygotowywania posiłków. Do każdego produktu dobieramy najlepszą technikę znakowania.

Akcesoria alkoholowe

Przydatne gadżety do domu to także akcesoria alkoholowe. Mogą posłużyć jako niezależny upominek lub dodatek do trunku. W tej kategorii znajdą Państwo także eleganckie opakowania na butelkę wina – skrzynie, torby oraz tekturowe pudełka.

Gry i zabawy

Gry i zabawy to niezwykle bogata kategoria kierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Znajdują się tu akcesoria sportowe (gwizdki, stopery), piłki, frisbee, rozmaite układanki i łamigłówki, zestaw do nordic walking i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują zestawy gier, które sprawdzają się nie tylko w domu, ale również w czasie  podróży.

Higiena osobista

Nasz bogaty asortyment uzupełniliśmy o produkty związane z higieną osobistą. W tej kategorii znajdą Państwo m.in. maseczki i przyłbice ochronne, rękawiczki jednorazowe, chusteczki i spraye do dezynfekcji, antybakteryjne żele i płyny do rąk, mokre chusteczki oraz podręczne płatki mydlane. Wszystko dla lepszej ochrony przed chorobami przenoszonymi przez wirusy i bakterie.

Sprawdź podkategorie w Gadżety do domu:

Znaleziono: 2544