0

Nadruki reklamowe Myślenice

Realizujemy zamówienia Klientów z Myślenic na nadruki reklamowe, nanoszone na ubrania i rozmaite gadżety, takie jak długopisy, kalendarze, notesy, kubki, butelki, parasole, torby czy plecaki. Wykorzystujemy przy tym nowoczesne techniki znakowania. Przygotowywane przez nas nadruki reklamowe zmieniają zwykłe przedmioty w efektywne narzędzia marketingowe. Dzięki umieszczeniu na nich firmowego logo czy hasła gadżety stają się nośnikiem informacji o marce.

Dostarczamy firmom z Myślenic odzież reklamową i gadżety z nadrukami, które wyróżniają się nie tylko trwałością, ale również nienaganną estetyką. Przyciągają wzrok głębią koloru, pięknym wykonaniem i dbałością o najmniejsze detale.

Techniki nanoszenia nadruków reklamowych

Artykuły biurowe, piśmiennicze czy też elektroniczne opatrzone wysokiej jakości nadrukiem reklamowym rzeczywiście mogą stać się skutecznym sposobem na podniesienie rozpoznawalności marki. Aby jednak osiągnąć taki cel, nadruki muszą być trwałe i estetyczne. Kluczowy jest tu wybór odpowiedniej metody znakowania.

Wykorzystujemy różnorodne techniki nanoszenia nadruków reklamowych, dopasowane do materiału, z którego wykonany jest dany przedmiot, oraz oczekiwanego efektu estetycznego. W przypadku tekstyliów często stosuje się sitodruk, termotransfer czy haft komputerowy. Grawerowanie laserem idealnie sprawdza się w przypadku ekskluzywnych gadżetów, w tym metalowych. Shineform pozwala natomiast uzyskać elegancki połysk, a tłoczenie – ciekawą fakturę. Oprócz tego nadruki reklamowe nanosimy także metodą tampodruk, markingu 3D oraz kalkomanii.