Teczki konferencyjne

Goście przyjeżdżający na konferencje chcą nie tylko uzyskać informację o nowościach jakie pojawiły się na rynku, ale także posłuchać interesujących wykładów i porozmawiać z uczestnikami i kontrahentami. Takie wydarzenia to doskonała okazja dla organizatorów, jak i dla dostawców, którzy mogą podczas trwania eventów rozprowadzać wśród uczestników swoje gadżety reklamowe.

W naszej ofercie dostępne są teczki i torby konferencyjne, wyposażone w kartki w formacie A4, długopisy, a także praktyczne kieszonki na dokumenty lub inne drobiazgi, jak np. zebrane podczas wydarzenia wizytówki. Doskonałym gadżetem, na którym bez trudu umieścimy logo Twojej firmy jest również Portfolio Ebony w formacie A5, które także posiada wiele kieszeni, notatnik oraz długopis do zapisywania najważniejszych informacji.

Jednak teczki to nie wszystko co możemy zaoferować, doskonałą alternatywą są także torby. Te wykonane z polipropylenu non woven mają mechanicznie wycięty uchwyt i są wielokrotnego użytku. Doskonale zastąpią plastikowe reklamówki. Natomiast modele zapinane na zamek i wykonane z poliestru pozwolą na bezpieczne i wygodne przenoszenie dokumentów.