0

Nadruki reklamowe Nowy Sącz

Przyjmujemy zamówienia od Klientów z Nowego Sącza na nadruki reklamowe. Nanosimy elementy graficzne na ubrania oraz najróżniejsze przedmioty, dzięki czemu stają się one nośnikiem informacji o marce. Długopisy, kubki czy też torby z firmowym logo to jedne z najbardziej cenionych narzędzi marketingowych, służących do budowania świadomości i zwiększenia rozpoznawalności marki.

Dostarczamy do Nowego Sącza odzież reklamową z nadrukami, a także takie gadżety, jak artykuły biurowe, piśmiennicze, elektroniczne i wiele innych. Wykonane przez nas nadruki reklamowe odznaczają się najwyższą jakością wynikającą z zastosowania nowoczesnych metod znakowania. W ten sposób zapewniamy nie tylko piękny wygląd, ale też wyjątkową trwałość nadruków reklamowych.

Jak wykonuje się nadruki reklamowe?

Wykorzystujemy wiele technik nanoszenia nadruków reklamowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie znakować przedmioty wykonane z różnych materiałów, m.in. tekstyliów, metalu, plastiku, szkła czy drewna. Aby osiągnąć zamierzony efekt wizualny, konieczne jest bowiem dopasowanie metody znakowania do konkretnego gadżetu.

Wysokiej jakości nadruki reklamowe uzyskujemy przy użyciu takich technik, jak termotransfer, druk UV, tampodruk oraz:

  • sitodruk – idealny do artykułów z papieru, tektury czy folii,
  • haft komputerowy – sprawdza się w przypadku tekstyliów, zapewniając długą żywotność nadruku reklamowego,
  • grawerowanie laserem – zapewnia wyjątkową precyzję wykonania nadruku reklamowego,
  • marking 3D – pozwala tworzyć przestrzenne i wielokolorowe znakowanie,
  • tłoczenie – stosowane w przypadku skórzanych wyrobów, ale również papierowych.