0

Klipy

Klipsy biurowe to niezastąpione narzędzia, które powinny znaleźć się na każdym stanowisku pracy. Pomimo coraz większej digitalizacji dokumentów, klipsy w dalszym ciągu pozostają popularne ze względu na swoją nieocenioną funkcjonalność i prostotę. Poza klasycznym sposobem łączenia dokumentów klipsy mogą służyć jako prowizoryczne zawieszki do zdjęć czy zakładki do książek. Z powodzeniem można korzystać z nich również podczas porządkowania firmowych papierów. W wyjątkowych sytuacjach klipsy biurowe mogą być wykorzystywane jako narzędzia naprawcze, np. przy odblokowywaniu zameczków czy otwieraniu obudowy komputera.

Klipy do dokumentów

Klipy do dokumentów to niewielkie narzędzia służące do łączenia ze sobą kilku kartek papieru. Umożliwiają utrzymanie stałego porządku w dokumentach oraz grupowanie ich według określonych kryteriów.  Pozwalają na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji. Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, pracownikami biurowymi czy prowadzimy własną firmę, klipy do dokumentów okazują się niezastąpione, gdy przychodzi nam porządkować zaświadczenia, notatki czy faktury.

Poza standardowymi klipami w ofercie mamy także notesy reklamowe z nadrukiem, stojaki i uchwyty na zdjęcia czy notatki, przyciski do papieru oraz podkładki do pisania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych produktów.