0

Kufle

Kufle z własnym nadrukiem

W dobie powszechnej dostępności różnorodnych produktów coraz trudniej jest znaleźć oryginalny pomysł na prezent, który będzie zarówno praktyczny, jak i wyjątkowy. Dlatego warto zwrócić uwagę na kufel z własnym nadrukiem. Stanowi on doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników piwa, ale także napojów bezalkoholowych.

Kufel z własnym nadrukiem to wyśmienity prezent dla osób, które mają konkretne zainteresowania czy pasje. Podobnie jak na szklankach do biura na kuflu można umieścić dowolną grafiką związaną z ulubionym zespołem muzycznym, filmem, postacią literacką czy sportem. Taki upominek na pewno sprawi radość odbiorcy i będzie przez niego często używany.

Kufle z nadrukiem z naszej oferty

Kufle z własnym nadrukiem można podzielić na kilka grup w zależności od materiału wykonania, pojemności czy rodzaju nadruku. Wśród dostępnych produktów warto wyróżnić przede wszystkim kufle szklane oraz ceramiczne.

  • Kufle szklane – klasyczne naczynia, często kojarzone z piwem. Mają różne pojemności i kształty: od prostych, cylindrycznych po bardziej wyprofilowane. Do największych zalet szklanych kufli należy fakt, że nadruk na nich jest trwały i prezentuje się bardzo efektownie. W naszej ofercie znajdą Państwo kufle z serii Malt, Minden, Salzburg, Tokyo, Denver oraz Football.
  • Kufle ceramiczne – wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia pojemniki o wielu pojemnościach. Ich powierzchnia nadaje się doskonale do umieszczenia dowolnego wzoru czy napisu. W naszym asortymencie dostępne są białe kufle z serii Ludwig, Stuttgart, Bavaria oraz Dortmund.