0

Nadruki reklamowe Brzesko

Wykonujemy dla firm z Brzeska nadruki reklamowe. Nanosimy na wybrane gadżety takie elementy graficzne, jak np. logo, slogany, różnego rodzaju napisy i hasła marketingowe. Tworzone przez nas nadruki reklamowe odznaczają się wysokimi walorami wizualnymi, głębią koloru oraz wyjątkową trwałością. Możemy to zagwarantować, ponieważ stosujemy techniki znakowania każdorazowo dopasowane do materiału i specyfiki projektu graficznego.

Dostarczamy przedsiębiorcom z Brzeska odzież reklamową z nadrukami, a także wiele innych przedmiotów, jak długopisy, kubki, pendrive’y, torby czy parasole. Umieszczane na tego typu gadżetach firmowe nadruki reklamowe stanowią doskonałe narzędzie promocji marki, pozwalają budować jej świadomość i zwiększać rozpoznawalność.

Metody nanoszenia nadruków reklamowych

Wykorzystujemy nowoczesne techniki nanoszenia nadruków reklamowych. W przypadku tekstyliów często stosuje się termotransfer (pozwala znakomicie odwzorować małe elementy) czy haft komputerowy (zapewnia wyjątkową trwałość, wysoką odporność na ścieranie i szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego).

Do wykonywania nadruków reklamowych na przedmiotach z metalu, drewna, skóry, plastiku czy szkła dobrze sprawdza się grawerowanie laserem – pozwala osiągnąć niezrównaną precyzję. Inna często używana przez nas metoda, zwłaszcza w przypadku małych gadżetów z tworzyw sztucznych, to tampodruk – umożliwia oznakowanie bardzo dużej liczby produktów w krótkim czasie. Oprócz tego wysokiej jakości nadruki reklamowe uzyskujemy także przy pomocy takich technik, jak sitodruk, druk UV, tłoczenie oraz marking 3D.