Podstawki pod telefon, uchwyty, obudowy

Urządzenia elektroniczne na dobre zagościły w naszych domach, z tabletów i smartfonów korzystamy przez cały czas, dlatego podstawki pod telefon, uchwyty i obudowy to doskonale gadżety reklamowe. Ich zastosowanie pozwala wygodnie oglądać filmy i grać w gry, dzięki czemu możesz w pełni się zrelaksować.

Jeśli nie wiesz czy Twoi klienci częściej korzystają z tabletów czy smartfonów wybierz Klip Dock. Ten niewielki klips pozwoli ustawić urządzenie pionowo lub poziomo, dzięki czemu uzyskasz najlepszy kąt widzenia. Doskonałym gadżetem reklamowym jest również uchwyt samochodowy do telefonu, który można wygodnie zamocować na vent do klatki wentylacyjnej i bezpiecznie korzystać z nawigacji.

Jednak uchwyty to nie wszystko co oferujemy! W naszym asortymencie znajdziecie też artykuły biurowe, takie jak silikonowe etui do kart, które można przykleić do obudowy smartfona oraz długopis touch pen umożliwiający szybkie pisani po dotykowym ekranie. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że oferowane artykuły doskonale sprawdzą się do użytku prywatnego, jak i podczas pracy w biurze.