0

Maskotki

Maskotki towarzyszą nam nie tylko w dzieciństwie, ale również często w dorosłym życiu. Są symbolem przyjaźni, uczucia bliskości oraz bezpieczeństwa. Szeroka gama dostępnych rodzajów, rozmiarów i możliwości personalizacji sprawia, że każdy może znaleźć idealny produkt dla siebie.

Pierwsze skojarzenie z maskotkami to zwykle pluszowe misie. Tymczasem w naszej ofercie dostępne są też zabawki przedstawiające przeróżne postacie i zwierzęta. Od zwierzaków domowych, takich jak psy czy koty, przez dzikie stworzenia, np. lwy, tygrysy, renifery, żubry czy słonie, aż po postacie znane z kreskówek oraz filmów.

Różne rozmiary maskotek

Nasze maskotki występują w przeróżnych rozmiarach. W sprzedaży mamy zarówno niewielkie pluszaki w formie breloków reklamowych, jak i większe przytulanki, które można zabrać ze sobą w podróż.  Duża maskotka może być też doskonałą dekoracją wnętrza, zwłaszcza jeśli jej wygląd nawiązuje do motywów wystroju pokoju lub salonu.

Maskotki z indywidualnym nadrukiem

W dobie rosnącej popularności personalizacji przedmiotów codziennego użytku, również maskotki mogą zostać indywidualnie dostosowane do naszych potrzeb. Nasi Klienci mają możliwość zamówienia pluszowych przytulanek z własnym nadrukiem. Tego typu maskotki są doskonałym artykułem marketingowym. Mogą być wręczane jako dodatek do sprzedawanych produktów lub oferowane jako gadżet promocyjny na różnorodnych wydarzeniach branżowych.

Znaleziono: 301