Plecaki, worki

Naszą ofertę kierujemy dla firm oraz przedsiębiorstw szukających praktycznych i modnych gadżetów, dzięki którym przyciągną uwagę klientów. Nasze worki reklamowe wykonane są z poliestru oraz tworzywa non-woven, dzięki czemu są odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych i wytrzymałe.

Worki te od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, dlatego też doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe. Plecaki dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do barw swojej firmy, a zamieszczone na nich logo będzie się doskonale prezentować.

Co więcej, gadżety te cieszą się dużą popularnością, nie tylko dlatego, że posiadają dużą powierzchnię reklamową, ale także przez to, że są bardzo funkcjonalne. Można schować w nich wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi, jak i zapakować się w nie na siłownię, trening czy wycieczkę szkolną. Nasze plecaki ozdabiamy metodą sitodruku, dzięki czemu umieszczone na nich logo jest trwałe i odporne na uszkodzenia.