Zadzwoń: 12 270 90 64, lub napisz: zamowienia@podarowane.pl
Podarowane.pl

Kalendarze

Na temat zarządzanie czasem napisano wiele poradników. Książki o tej tematyce zajmują miejsca na półkach z bestsellerami. Choć tempo życia nieustannie wzrasta, coraz częściej słyszy się głosy, że czasu wciąż brakuje. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej ludzi szuka recepty na skuteczne organizowaniu czasu. Eksperci podkreślają jednak, że tak naprawdę nad czasem nie mamy władzy. To, co możemy zrobić, to zarządzać sobą w czasie. Aby móc tego dokonać, potrzebne jest wytyczenie celów, planowanie i kontrolowanie swojej pracy. Dla człowieka, który chce świadomie organizować swój czas, kalendarz jest niezbędnym narzędziem.

Każdy z nas ma inny system działania, dlatego w naszej ofercie znalazły się różne typy kalendarzy. Aby pomóc Państwu wybrać najlepszy model, przygotowaliśmy krótkie opisy. Wybór zależy od Państwa priorytetów.

Proponujemy rozwiązania dla osób, które planują z dużym wyprzedzeniem czasowym i potrzebują mieć w zasięgu wzroku harmonogram na kilka miesięcy wprzód, a także dla takich, które swój planer muszą mieć zawsze pod ręką. Znajdą też u nas Państwo eleganckie kalendarze, doskonałe jako upominek.

Znaleziono: 1321 produktów.