0

Odzież reklamowa Bochnia

Zajmujemy się sprzedażą odzieży reklamowej w Bochni. W naszym sklepie internetowym czeka szeroki wybór produktów – koszulek, bluz, polarów, czapek z daszkiem, kapeluszy, rękawiczek, opasek na głowę czy kamizelek. Różne fasony i kolorystyka to gwarancja, że każdy znajdzie u nas elementy garderoby odpowiednie do swoich potrzeb. Oferowana przez nas odzież reklamowa wykonana jest z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, dzięki czemu odznacza się zarówno trwałością, jak i wysokimi walorami wizualnymi.

Oferujemy zarówno odzież reklamową, jak i najróżniejsze gadżety firmowe w Bochni. Naszą specjalnością jest dostarczanie produktów z nadrukami. Możemy umieścić na koszulce czy czapce logo Państwa firmy, hasło reklamowe czy jakikolwiek inny element graficzny. Stosujemy takie metody znakowania tekstyliów, jak sitodruk, haft komputerowy i termotransfer.

Zastosowanie odzieży reklamowej

Odzież reklamowa dla firm może być wykorzystana na różne sposoby. Rozdawana klientom jako upominek pełni ważną funkcję marketingową. Pozwala stworzyć pozytywne skojarzenia z marką i co równie ważne – zwiększa jej rozpoznawalność i umożliwia dotarcie do szerszego grona odbiorców. Logo pojawia się bowiem w wielu miejscach, niekoniecznie na terenie przedsiębiorstwa.

Noszona przez pracowników odzież reklamowabuduje profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa, sprawia też, że pracownicy są łatwiej rozpoznawalni. Przynosi ponadto wymierne korzyści dla samego zespołu – pozwala identyfikować się z firmą, może być także formą docenienia. Z odzieży reklamowej często korzysta się na rozmaitych wyjazdach i imprezach integracyjnych.