0

Zagłówki, koce, śpiwory, ręczniki

Zagłówki, koce, śpiwory, ręczniki, czyli akcesoria zwiększające komfort długiej podróży autem, autobusem, pociągiem czy samolotem. W sprzedaży mamy bogaty wybór produktów, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas to, czego szuka. Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość umieszczenia dowolnego napisu czy grafiki prezentującej logo lub nazwę Państwa firmy. Dzięki temu dostępne akcesoria mogą stać się świetnym nośnikiem reklamy Waszej działalności.

Zagłówki

Długie podróże samochodem, pociągiem czy samolotem często odbijają się na naszym zdrowiu i komforcie. Warto wtedy zaopatrzyć się w wygodną poduszkę podróżną, która pozwoli zrelaksować się i uchronić nas przed dyskomfortem. W naszym sklepie znajdą Państwo dmuchane zagłówki w kilku kolorach. Możliwość spuszczenia powietrza sprawia, że nie zajmują wiele miejsca i z łatwością mieszczą się w workach z nadrukiem.

Koce

Koce to niezwykle ważny element wyposażenia każdego domu. Zapewniają przyjemne ciepło w chłodniejsze dni, mogą służyć też jako dekoracja wnętrza. W zależności od potrzeb oraz preferencji istnieje wiele rodzajów koców, różniących się materiałem, wielkością i grubością. W asortymencie mamy m.in. różnorodne koce piknikowe oraz modele wykonane z miękkiego polaru.

Śpiwory

Śpiwory wyśmienicie sprawdzają się podczas biwaków, wycieczek rowerowych czy campingów. Pozwalają uzyskać komfortowy sen, niezależnie od warunków atmosferycznych. Znajdą Państwo u nas wygodne śpiwory w kilku wersjach kolorystycznych.

Ręczniki

Naszym Klientom oferujemy również bogaty wybór ręczników. W sprzedaży mamy zarówno tradycyjne ręczniki bawełniane, jak i wykonane z mikrofibry. Cechują się dużą chłonnością wody oraz podwyższoną miękkością. Znakomicie sprawdzają się jako wyposażenie łazienki oraz akcesoria na plaże czy nad jezioro.

Znaleziono: 661