Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to propozycja odpowiednia zarówno dla odbiorców usług, jak i pracowników danej firmy. Wśród przyszłych i potencjalnych klientów pełni funkcję marketingową, natomiast pracownikom pozwala identyfikować się z marką, a także doskonale sprawdza się na imprezach i wyjazdach integracyjnych.

Proponujemy Państwu trzy metody znakowania tekstyliów. Sitodruk pozwala na wykonanie jedno- i wielobarwnego nadruku. Haft komputerowy to metoda wyróżniająca się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwienia. Doskonale sprawdza się na produktach narażonych na promienie słoneczne, czy częste pranie, takich jak np. torby, ręczniki, czapki etc. Termotransfer polega na wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego wydruku. Zaletą tej techniki jest idealne odwzorowanie małych elementów, a także doskonała jakość w nieograniczonej liczbie kolorów.

W naszej ofercie znalazły się zarówno mniejsze produkty - czapki, chusty, bandamki, jak również kurtki, polary, koszulki etc. Zapewniamy szeroki wybór kolorów, fasonów i rozmiarów!

Sprawdź podkategorie w Odzież reklamowa: