0

Parasole

Jako powszechnie wiadomo najlepsze gadżety reklamowe, to takie, które są praktyczne i przydają się klientom na co dzień. Dlatego też tak dobrze sprawdzają się parasole! Duża powierzchnia pozwala na umieszczenie dobrze widocznego i wyraźnego logo, a szeroki wybór kolorów na dopasowanie go do barwy danej firmy.

Gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne ochronią klientów bez względu na pogodę. Mała parasolka bez trudu zmieści się w torebce i doskonale sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. W upalny dzień skutecznie ochroni przed intensywnym słońcem, a w pochmurny przed deszczem.

W naszym asortymencie dostępne są różnorodne modele ? manualne, automatyczne, składane, dzięki czemu bez trudu znajdziesz taki, na którym logo Twojej firmy będzie się doskonale prezentowało. A jeśli szukasz czegoś innowacyjnego, to najlepiej sprawdzi się model wiatroodporny z lampką LED w rączce, który skutecznie oświetli niosącą go osobę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i znalezienia produktów, które będą świetną formą reklamy dla Twojej firmy!

Znaleziono: 1115