0

Saszetki, portfeliki

Saszetki i portfeliki towarzyszą nam każdego dnia, pomagając utrzymać porządek w licznych drobiazgach, które nosimy ze sobą. Są niepozorne, ale niezwykle praktyczne. Bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie, zarówno podczas wykonywania codziennych obowiązków, jak i w czasie podróży czy spotkań towarzyskich.

Saszetki i portfeliki – więcej niż tylko schowek na drobiazgi

Saszetka to niewielka torebka, wykorzystywana do przechowywania niezbędnych przedmiotów. W sprzedaży mamy kilka rodzajów saszetek, które różnią się między sobą m.in. rozmiarem czy materiałem wykonania. Znajdą Państwo u nas eleganckie i wygodne saszetki z długim paskiem, który umożliwia noszenie ich na ramieniu lub po przełożeniu przez tułów. W asortymencie mamy też saszetki biodrowe, nazywane nerkami. Noszone w pasie pozwalają na swobodne poruszanie się i zachowanie wolnych rąk. Idealne na spacery, rowerowe wycieczki czy wspólne zabawy z dziećmi na placu zabaw.

Naszym Klientom oferujemy również małe portfele portmonetki, pomagające utrzymać porządek w finansach. W zależności od potrzeb można wybierać pomiędzy bardziej rozbudowanymi modelami z licznymi przegródkami oraz minimalistycznymi rozwiązaniami dla osób ceniących sobie prostotę i elegancję. Portfeliki są wyposażone w odpowiednie przegródki na banknoty i monety, a także dowód osobisty, prawo jazdy czy kartę bankomatową. Praktyczne w podróży oraz życiu codziennym.

Znaleziono: 208