0

Blog

Jak wykorzystać artykuły biurowe w promocji firmy?
Data publikacji: 08.09.2023 (09:07)

W dzisiejszych czasach, kiedy to klienci z każdej strony są bombardowani reklamami, warto sięgnąć po nietypowe i pomysłowe metody promocji firmy. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest obecnie wykorzystanie artykułów biurowych w roli materiałów reklamowych. Gadżety te nie tylko przykuwają uwagę od… czytaj więcej »

Jak sprawić, by logo firmy dobrze się kojarzyło?
Data publikacji: 08.09.2023 (09:05)

W dzisiejszym świecie pełnym konkurencji, stworzenie odpowiedniego wizerunku przedsiębiorstwa jest kluczem do sukcesu. Logo odgrywa istotną rolę w budowaniu silnej tożsamości marki i wpływa na jej odbiór przez klientów. Jak więc sprawić, by logo firmy dobrze się kojarzyło? W dzisiejszym artykule prz… czytaj więcej »

Jakie upominki wręczać gościom na konferencjach?
Data publikacji: 01.08.2023 (17:30)

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie. Aby uczestnicy tego typu wydarzenia zapamiętali je na długo, warto zadbać o odpowiednie upominki. W jaki sposób wybrać prezenty, które ucieszą gości i jednocześnie będą efektywnym narzędziem promocji? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu. P… czytaj więcej »

Jak opracować materiały reklamowe z własnym nadrukiem?
Data publikacji: 01.08.2023 (17:25)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak skutecznie wypromować swoją firmę, usługi czy produkty? Jednym z rozwiązań jest stworzenie materiałów reklamowych z własnym nadrukiem. Właściwie opracowane i wykorzystane, mogą stać się naprawdę udanym narzędziem marketingowym. Pozwala to na zbudowanie rozpoznawalno… czytaj więcej »

Jakie nadruki najczęściej umieszcza się na koszulkach?
Data publikacji: 12.07.2023 (04:56)

Niepowtarzalne koszulki z kreatywnymi nadrukami stały się nieodłącznym elementem współczesnej mody. Pozwalają wyrazić swoją osobowość i zainteresowania, a także służą jako nośniki różnego rodzaju przekazów. W dzisiejszym świecie każdy może zaprojektować indywidualny wzór na swojej koszulce, tworząc… czytaj więcej »

Z czego wynika popularność gadżetów reklamowych z nadrukiem?
Data publikacji: 10.07.2023 (11:54)

W dobie coraz większej konkurencji na rynku przedsiębiorstwa szukają skutecznych i sprawdzonych metod promocji swoich usług i produktów. Takich, które pozwolą im nie tylko osiągnąć sukces, ale także zbudować trwałą relację z klientami. Jedną z nich jest reklama za pomocą różnorodnych gadżetów z nadr… czytaj więcej »

Dlaczego warto inwestować w reklamę za pomocą gadżetów?
Data publikacji: 10.07.2023 (11:46)

W dzisiejszych czasach, gdy rynek jest nasycony wszelkiego rodzaju informacjami, niezwykle ważne jest, aby znaleźć sposób na dotarcie do klienta w sposób atrakcyjny i oryginalny. Reklama za pomocą gadżetów to doskonałe rozwiązanie. Ta metoda promocji przynosi wymierne korzyści i pozwala wyróżnić się… czytaj więcej »

Czarodziejska komenda komputerowa
Data publikacji: 07.04.2021 (09:03)

Czy znasz systemy operacyjne obsługujące komputery w których wydaje się komendy za pomocą wpisywanych znaków? Ja znam. Taki system to na przykład MS-DOS (Microsoft Disk Operating System) pracujący na IBM`ach. czytaj więcej »

List w butelce
Data publikacji: 02.02.2021 (16:30)

Przełomowa zima nas doświadcza. Prawdziwa polska zima. Dzieciaki kochają śnieg i zabawy z nim związane. Lepienie bałwanów, rzucanie śnieżkami czy „sanki”. Perspektywa dorosłych często bywa inna. Gdy zima trwa za długo według naszego poczucia bywa, że mamy dość śniegu. Mróz, odśnieżanie, odzież, sk… czytaj więcej »

Znakowania produktów innowacyjną drukarką UV!
Data publikacji: 21.08.2020 (10:00)

Jednym z ciekawszych narzędzi jakie wykorzystujemy do znakowania produktów jest innowacyjna drukarka UV. To piekielnie precyzyjne urządzenie wykorzystuje tusze polimerowe, które po naniesieniu na przedmiot są utwardzane światłem ultrafioletowym. czytaj więcej »

Analizujemy rodzaj gadżetów, na które wzrosło zainteresowanie
Data publikacji: 24.06.2020 (08:32)

Podczas światowej reorganizacji handlowej związanej z ogłoszeniem pandemii, zostaliśmy zaskoczeni Waszą postawą. Zdziwiliśmy się, jak wiele osób błyskawicznie zareagowała na zmiany funkcjonowania rzeczywistości, zachowując zdrowy rozsądek oraz wprowadzając prorozwojowe nawyki do osobistej codziennoś… czytaj więcej »

PODAROWANE.pl po krótkiej przerwie!
Data publikacji: 30.05.2020 (14:29)

Wracamy! Chwilkę, chwilkę. Żeby wrócić, to trzeba gdzieś być. My nie byliśmy nigdzie. Czekaliśmy na Was z niecierpliwością i przygotowywaliśmy się na ten moment długo. czytaj więcej »

Upominki reklamowe dla biegaczy
Data publikacji: 02.10.2019 (09:25)

Jakie gadżety reklamowe sprawdzą się dla miłośników biegania? Aktywność fizyczna cieszy się coraz większą popularnością, rośnie również świadomość tego jak ważne dla zdrowia jest dbanie o formę. Chcemy dobrze się czuć we własnej skórze, dlatego ćwiczymy i staramy się trzymać zdrową dietę. W związku… czytaj więcej »

RemaDays i PSP 2018
Data publikacji: 13.02.2018 (15:22)

Połowa lutego i kolejne targi znowu za nami. Jednak tym razem było zupełnie inaczej niż dotychczas. Poniżej krótka relacja z naszego wypadu do Warszawy. czytaj więcej »

Mijają dni, miesiące, mija rok...
Data publikacji: 21.12.2016 (13:51)

Kolejny rok naszej działalności dobiega końca. Jeszcze tylko kilka dni i wkrótce powitamy Nowy Rok 2017. Czy będzie równie dynamiczny jak ten? Czas pokaże. Teraz przyszła pora na kilka słów podsumowujących upływające 12 miesięcy. czytaj więcej »

Sezon kalendarzowy
Data publikacji: 22.10.2015 (10:01)

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Ale mogą go umiejętnie rozplanować. Idealnie w tym celu sprawdzą się kalendarze reklamowe. Są niezbędnym narzędziem i bezcennym wsparciem podczas planowania pracy. Są świetnym upominkiem dla klientów, ponieważ dobry kalendarz jest ważnym ogniwem w budowaniu wizeru… czytaj więcej »

Promo Show 2015
Data publikacji: 23.09.2015 (14:26)

W zeszłym tygodniu w Katowicach miało miejsce road show. Impreza przeznaczona była dla firm z branży reklamowej, a całe wydarzenie obywało się w otwartym kilka miesięcy temu Międzynarodowym Centrum Kongresowym. czytaj więcej »

Bądź Eko!
Data publikacji: 15.07.2015 (12:37)

Niezwykle modne w ostatnim czasie stało się bycie EKO. Zjawisko to jest też coraz bardziej popularne wśród dużych i małych przedsiębiorstw. Wiele firm chce kojarzyć się dobrze, postawić na nowoczesność i kreować lepszą rzeczywistość społeczną. czytaj więcej »

Wakacje tuż tuż, masz gadżet już?
Data publikacji: 10.06.2015 (14:38)

Potrzeba matką wynalazku. To stwierdzenie idealnie odzwierciedla sytuację gdy, czeka nas wyjazd i nagle musimy zmieścić milion rzeczy w niewielkiej torbie albo obejść się bez ukochanego kubka na kawę, który może się rozbić w podróży. Tu oklaski dla konstruktorów gadżetów reklamowych, którzy dwoją si… czytaj więcej »

Artykuły skórzane
Data publikacji: 08.05.2015 (10:03)

Większość z Państwa ceni sobie wygodę oraz luksus. Z tego względu w naszej ofercie oprócz typowych gadżetów mamy też ekskluzywne artykuły skórzane oraz ich tańsze warianty w postaci ekoskóry. Sprawdzają się idealnie jako gustowny upominek. Portfele, teczki, notesy, kosmetyczki czy etui na klucze dod… czytaj więcej »

Katalog Porceline
Data publikacji: 07.04.2015 (12:06)

Co kryje kolejny katalog, który Państwu prezentujemy? To wyroby ze szkła, ceramiki i porcelany, które zaskoczą twórczą kompozycją i dostarczą uciechy z samego posiadania i korzystania. czytaj więcej »

Kolejny katalog - nr 7
Data publikacji: 18.03.2015 (14:16)

W kreowaniu wizerunku znaczącą rolę odgrywają artykuły reklamowe. Znakomicie służą promocji. A że dobre wrażenie to klucz do sukcesu, to osiągnąć go łatwiej z odpowiednimi gadżetami w zanadrzu. czytaj więcej »

Bogata oferta materiałów promocyjnych - katalog nr 6
Data publikacji: 16.02.2015 (09:53)

Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Studio Siedem po raz kolejny przygotowało katalogi pełne atrakcyjnych i intrygujących artykułów reklamowych. Dziś pragniemy zaprezentować Państwu katalog Nr 6. Zebrane w nim produkty doskonale nadają się do promocji, są wysokogatunkowe, o c… czytaj więcej »

Studio Siedem na Targach RemaDays Warsaw 2015 - relacja
Data publikacji: 13.02.2015 (10:13)

4-6 luty 2015 - na te kilka dni Warszawa przeobraziła się w "Mekkę" do której zjechali się specjaliści z dziedziny marketingu, poligrafii i reklamy z całej Polski i zagranicy. Dla wystawców była to możliwość zaprezentowania swych produktów i usług, a dla odwiedzających uczestnictwo w targach mogło b… czytaj więcej »