0

Blog

Kalkulatory kieszonkowe: Małe urządzenia o wielkich możliwościach
Data publikacji: 10.07.2024 (09:40)

Kalkulatory kieszonkowe, mimo swojej niewielkiej wielkości, są niezwykle potężnymi narzędziami, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Od uczniów i studentów, przez profesjonalistów w różnych branżach, aż po codzienne użytkowanie – te małe urządzenia oferują ogromne możliwości. W tym… czytaj więcej »

Gadżety reklamowe: Wybieraj z pomysłem, ale rozsądnie
Data publikacji: 02.07.2024 (11:59)

Inwestycja w gadżety reklamowe jest jednym z bardziej popularnych sposobów na promocję marki. Jednak, aby była ona skuteczna, konieczne jest podejście strategiczne. Poniżej przedstawiamy kluczowe wskazówki, które pomogą w rozważnym wyborze gadżetów reklamowych, zgodnie z potrzebami firmy oraz oczeki… czytaj więcej »

Reklamowe Piłki Dmuchane: Nieoczekiwany Bohater Marketingu
Data publikacji: 22.05.2024 (13:30)

Reklama odgrywa kluczową rolę w strategii marketingowej każdej firmy. W erze cyfrowej, gdzie dominują reklamy internetowe, media społecznościowe i kampanie SEO, tradycyjne formy reklamy wciąż mają swoje niezaprzeczalne miejsce. Jednym z tych nieoczekiwanych bohaterów tradycyjnej reklamy są piłki dmu… czytaj więcej »

Kolorowy Marketing: Jak Zakreślacze Mogą Promować Twoją Firmę
Data publikacji: 17.05.2024 (08:15)

W świecie marketingu, gdzie każda firma stara się wyróżnić, kreatywne podejście do materiałów reklamowych może zrobić dużą różnicę. Jednym z ciekawszych, a zarazem praktycznych narzędzi promocyjnych, które często są pomijane, są zakreślacze. Te kolorowe przybory do pisania nie tylko ułatwiają organi… czytaj więcej »

Odblaski: Mały Gadżet z Wielkim Potencjałem Reklamowym
Data publikacji: 15.05.2024 (08:51)

W świecie marketingu, gdzie każdy szczegół może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy, odblaski okazują się być nie tylko praktycznym, ale i niezwykle efektywnym narzędziem reklamowym. Choć mogą się wydawać mało znaczącymi przedmiotami, ich potencjał w promocji marki jest ogromny, szczególnie w… czytaj więcej »

Gadżety Rowerowe: Niezbędne Akcesoria dla Każdego Cyklisty
Data publikacji: 10.05.2024 (11:44)

Rower to nie tylko środek transportu; to styl życia. A w świecie pełnym technologii, gadżety rowerowe stają się coraz bardziej zaawansowane i różnorodne, oferując cyklistom nie tylko większy komfort, ale i bezpieczeństwo. Od prostych narzędzi po zaawansowane urządzenia elektroniczne – oto przegląd n… czytaj więcej »

Majówkowe Gadżety: Reklamowe Hity na Wiosenne Świętowanie
Data publikacji: 30.04.2024 (12:05)

Wiosna to idealny czas na integrację na świeżym powietrzu i świętowanie w gronie najbliższych. Majówka to okazja, aby wypocząć, ale także świetny moment na promocję marki poprzez oryginalne gadżety reklamowe. Oto kilka pomysłów na gadżety, które sprawią, że Twoja marka zostanie zapamiętana podczas k… czytaj więcej »

Chłodzące gadżety reklamowe – idealne rozwiązanie na upalne dni
Data publikacji: 30.04.2024 (09:04)

Lato w pełni, a słońce praży bezlitośnie. W takie dni każdy szuka sposobów, aby choć trochę złagodzić upały. Dlatego to idealny czas, aby przedstawić Twojej firmie unikalne gadżety reklamowe, które nie tylko ochłodzą Twoich klientów, ale również skutecznie wypromują Twoją markę podczas letnich miesi… czytaj więcej »

Magiczny Świat Kreatywności: Kredki Reklamowe Dla Dzieci
Data publikacji: 24.04.2024 (12:33)

W dzisiejszym cyfrowym świecie, wypełnionym ekranami i elektronicznymi gadżetami, warto czasem wrócić do prostych, tradycyjnych form zabawy. Kredki reklamowe dla dzieci to jedno z takich magicznych narzędzi, które nie tylko rozwijają kreatywność, ale także pobudzają wyobraźnię i stymulują rozwój dzi… czytaj więcej »

Smycze Reklamowe: Wokół Szyi, na Ustach Wszystkich – Jak Prosty Gadżet Może Rewolucjonizować Twoją Strategię Marketingową
Data publikacji: 17.04.2024 (08:04)

W dynamicznym świecie marketingu, gdzie każda marka walczy o uwagę konsumentów, smycze reklamowe stanowią prosty, ale skuteczny sposób na wyróżnienie się. Te niewielkie akcesoria, choć mogą wydawać się trywialne, są w rzeczywistości potężnym narzędziem promocyjnym, które łączy w sobie funkcjonalność… czytaj więcej »

Z Miśkiem Pluszowym na Czele: Reklama, która Przytula!
Data publikacji: 16.04.2024 (13:40)

W dobie wszechobecnej cyfryzacji i coraz bardziej bezpośredniej komunikacji marketingowej, nostalgiczne, a zarazem innowacyjne podejście do reklamy zyskuje na wartości. Ostatnimi czasy, jednym z najbardziej urokliwych i skutecznych przykładów takiej strategii jest kampania reklamowa, której centraln… czytaj więcej »

Czar Wina: Zestawy, Które Podkreślą Magię Każdej Degustacji
Data publikacji: 09.04.2024 (10:40)

Gadżety reklamowe związane z winem to elegancki i wyrafinowany sposób na promocję marki, który z pewnością zostanie doceniony przez miłośników tego szlachetnego trunku. Zestawy do wina jako gadżety reklamowe to nie tylko świetny pomysł na prezent dla klientów lub partnerów biznesowych, ale także dos… czytaj więcej »

Jak w kreatywny sposób wykorzystać gadżety reklamowe w marketingu?
Data publikacji: 28.03.2024 (12:55)

W dobie wszechobecnej konkurencji i informacyjnego szumu, firmy muszą szukać coraz to nowych sposobów, aby dotrzeć do swoich klientów i zapadnąć w ich pamięć. Gadżety reklamowe, choć mogą wydawać się tradycyjnym narzędziem marketingowym, w rzeczywistości oferują szerokie spektrum możliwości dla krea… czytaj więcej »

Jak zaprojektować kreatywny nadruk na odzież?
Data publikacji: 26.03.2024 (19:48)

W dobie rosnącej konkurencji na rynku warto pomyśleć o inwestycji w oryginalne i efektowne gadżety reklamowe, pozwalające wyróżnić się spośród innych firm. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć niebanalne projekty nadruków na odzieży. Dzięki temu Twoje logo z… czytaj więcej »

Gadżety Reklamowe, Które Zdobywają Szczyty Popularności na Rynku
Data publikacji: 25.03.2024 (12:08)

W dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu, gadżety reklamowe wciąż pozostają jednym z najskuteczniejszych narzędzi w budowaniu marki i wzmacnianiu relacji z klientami. Co więcej, w erze cyfrowej, kiedy większość komunikacji odbywa się online, fizyczne produkty reklamowe mogą przynieść odświe… czytaj więcej »

Brelok: Mały Gadżet o Wielkiej Mocy w Świecie Marketingu
Data publikacji: 22.03.2024 (08:03)

W obszernym świecie gadżetów reklamowych jest mały bohater, który wyróżnia się swoją wszechstronnością, efektywnością kosztową i potężnym wpływem: brelok. Ten pozornie prosty dodatek wykracza poza samą funkcję trzymania kluczy; jest potężnym narzędziem promocji marki, tworząc trwałe wrażenia na odbi… czytaj więcej »

Majsterkowicz W Akcji: Najlepsze Gadżety do Szybkich Napraw
Data publikacji: 19.03.2024 (11:37)

W dzisiejszym świecie DIY, gdzie każdy z nas chce być niezależny i samodzielny w prowadzeniu drobnych napraw domowych, kluczowe staje się posiadanie odpowiednich narzędzi. Nie tylko te tradycyjne, ale również gadżety reklamowe, które mogą okazać się nieocenione w codziennym majsterkowaniu. Oto przeg… czytaj więcej »

Gadżety reklamowe z misją: Jak organizacje charytatywne mogą wykorzystać promocyjne produkty do zwiększenia świadomości, zaangażowania i wsparcia
Data publikacji: 14.03.2024 (10:46)

W świecie non-profit, gdzie każdy grosz i każdy gest mają znaczenie, gadżety reklamowe mogą odegrać kluczową rolę w budowaniu świadomości, zaangażowania i wsparcia dla organizacji charytatywnych. Nie są to jedynie przedmioty z logo – to narzędzia z misją, zdolne do przekazywania wartości i idei, a t… czytaj więcej »

Pogodowe Gadżety: Najlepsze Akcesoria na Deszczowe Dni
Data publikacji: 05.03.2024 (12:01)

Kiedy deszczowe dni stają się codziennością, odpowiednio dobrane gadżety reklamowe mogą stać się nie tylko praktycznym wsparciem, ale również świetnym nośnikiem marki. Wybierając gadżety przydatne w trakcie niepogody, firmy mają szansę nie tylko podkreślić swoją troskę o klientów i pracowników, ale… czytaj więcej »

Wiosenne Inspiracje: Gadżety i Akcesoria Ogrodnicze
Data publikacji: 01.03.2024 (11:49)

Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, a my coraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu, zajmując się ogrodem czy balkonem. W tym okresie warto zaopatrzyć się w gadżety i akcesoria, które nie tylko umilą nam te zajęcia, ale również pomogą zadbać o nasze otoczenie oraz lokalną faunę i… czytaj więcej »

Czy firmowy notes z nadrukiem to dobry gadżet reklamowy?
Data publikacji: 29.02.2024 (08:41)

W dobie cyfryzacji i powszechnego korzystania z urządzeń elektronicznych warto zastanowić się, czy tradycyjne formy promocji, takie jak notesy z logo firmy, nadal mają swoje miejsce w strategiach marketingowych. W dzisiejszym artykule przyglądamy się bliżej temu zagadnieniu, analizując zalety i ewen… czytaj więcej »

Historia Gadżetów Reklamowych: Ewolucja i Trendy
Data publikacji: 27.02.2024 (08:52)

Gadżety reklamowe, choć mogą wydawać się nowoczesnym wynalazkiem, mają długą historię sięgającą setek lat. Ich ewolucja od prostych przedmiotów promocyjnych do zaawansowanych produktów z logo jest fascynującym świadectwem zmian w marketingu i społeczeństwie. W tym artykule przyjrzymy się historii ga… czytaj więcej »

Jak gadżety reklamowe wspierają kreatywność i naukę?
Data publikacji: 26.02.2024 (07:33)

Znaczenie nauki poprzez zabawę: Nauka poprzez zabawę to koncepcja, która zakłada, że dzieci najlepiej uczą się przez doświadczanie, eksperymentowanie i interakcję z otoczeniem. Taka forma edukacji pozwala na rozwój kreatywnego myślenia, logicznego rozumowania oraz zdolności rozwiązywania problemów.… czytaj więcej »

Jak skutecznie pozyskać klienta z pomocą gadżetów reklamowych?
Data publikacji: 22.02.2024 (12:23)

W dzisiejszym zatłoczonym rynku, pozyskanie nowego klienta jest wyzwaniem, które wymaga kreatywności i strategicznego podejścia. Jednym ze skutecznych sposobów wyróżnienia się i zbudowania silnej relacji z potencjalnymi klientami są gadżety reklamowe. Wykorzystane mądrze, mogą one nie tylko zwiększy… czytaj więcej »

Gadżety Reklamowe dla Pracowników: Motywacja i Budowanie Zespołu
Data publikacji: 20.02.2024 (09:47)

W obecnych czasach, kiedy rynek pracy jest wyjątkowo konkurencyjny, pracodawcy szukają nowych sposobów na zatrzymanie najlepszych talentów oraz na motywowanie i budowanie zespołu. Jednym ze skutecznych narzędzi, które mogą w tym pomóc, są gadżety reklamowe dla pracowników. Nie są one tylko formą doc… czytaj więcej »

Rewolucja DTF: Wszechstronność Druku Poza Tkaninami
Data publikacji: 19.02.2024 (07:51)

Technologia Direct to Film (DTF) zyskała uznanie za swoje innowacyjne podejście do druku na tkaninach, oferując niezrównaną jakość, trwałość i elastyczność. Jednak jej potencjał wykracza daleko poza świat mody i tekstyliów, otwierając nowe horyzonty w różnych branżach i aplikacjach. DTF przekształca… czytaj więcej »

Najlepsze Gadżety dla Aktywnych – Twoi Niezbędnicy w Ruchu
Data publikacji: 16.02.2024 (09:10)

W dzisiejszych czasach technologia idzie w parze z aktywnością fizyczną, oferując szereg gadżetów, które nie tylko ułatwiają treningi, ale także czynią je bardziej efektywnymi i przyjemnymi. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością… czytaj więcej »

Gadżety reklamowe - trendy, nowości 2024
Data publikacji: 15.02.2024 (10:31)

W 2024 roku, świat gadżetów reklamowych ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się potrzeb konsumentów i najnowszych trendów technologicznych. Firmy dążą do tego, aby ich produkty promocyjne nie tylko wyróżniały się na rynku, ale także były zgodne z wartościami ekologicznymi i technologicznymi,… czytaj więcej »

Gadżety Ekologiczne: Zrób Wrażenie, Dbając o Naszą Planetę
Data publikacji: 13.02.2024 (09:49)

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy ochronie naszej planety. Ekologia staje się nie tylko modnym trendem, ale przede wszystkim koniecznością. W tym kontekście pojawia się wiele możliwości, by poprzez drobne zmiany w naszym codziennym życiu, mieć realny wpływ na środowisko. Gadżety e… czytaj więcej »

Odblaski: Niezwykle Ważne Gadżety dla Bezpieczeństwa na Drodze
Data publikacji: 12.02.2024 (09:51)

Gadżety odblaskowe, choć mogą wydawać się niewielkie i trywialne, odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa na drodze. Nie są one jedynie ozdobą czy dodatkiem do ubioru - są to narzędzia, które zwiększają widoczność pieszego lub rowerzysty, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności,… czytaj więcej »

Czy Gadżety Reklamowe Kiedyś Wyjdą z Mody?
Data publikacji: 10.02.2024 (14:57)

W świecie marketingu, gdzie trendy zmieniają się szybko, pytanie o to, czy gadżety reklamowe kiedyś wyjdą z mody, często pojawia się na horyzoncie. Czy długopisy, kubki, koszulki i inne gadżety reklamowe utrzymają swoją popularność na dłuższą metę, czy też zostaną zastąpione przez nowe strategie mar… czytaj więcej »

Gadżety Reklamowe dla Każdego: Dlaczego Są Kluczem do Sukcesu
Data publikacji: 06.02.2024 (08:43)

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie marketingu, przedsiębiorstwa muszą się wyróżniać, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i budować swoją markę. Jednym z efektywnych narzędzi, które pomagają osiągnąć ten cel, są gadżety reklamowe. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, gadżety reklamowe… czytaj więcej »

Gadżety Reklamowe na Walentynki: Jak Podbić Serca Klientów
Data publikacji: 05.02.2024 (13:07)

Walentynki to wyjątkowy czas, kiedy miłość unosi się w powietrzu, a serca biją nieco szybciej. Dla firm i przedsiębiorstw to także doskonała okazja, by pokazać swoim klientom trochę uczucia i jednocześnie wzmocnić swoją markę. Gadżety reklamowe na Walentynki mogą stać się kluczem do serc odbiorców,… czytaj więcej »

Wykorzystanie toreb i plecaków w biznesie
Data publikacji: 26.01.2024 (06:00)

W dobie dynamicznego rozwoju gospodarki i coraz większego nacisku na efektywność wykorzystanie odpowiednich akcesoriów w codziennej pracy staje się kluczowe. Torby i plecaki to nie tylko modne dodatki, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia marketingowe, pomagające promować firmę wśród klientów i… czytaj więcej »

Nietypowe gadżety reklamowe. Przegląd rozwiązań
Data publikacji: 11.12.2023 (05:30)

Reklama z użyciem gadżetów to jeden ze sposobów na promocję marki. Od lat cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem. Warto jednak pomyśleć o tym, aby zamiast tradycyjnych długopisów czy smyczy, postawić na coś bardziej oryginalnego. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy do lektury dalszej części nasz… czytaj więcej »

W jaki sposób powstają nadruki na gadżetach reklamowych?
Data publikacji: 12.11.2023 (19:37)

W dzisiejszych czasach gadżety reklamowe są nieodłącznym elementem strategii marketingowej wielu przedsiębiorstw. Długopisy, smycze, kubki czy czapki z logo firmy to tylko niektóre z nich. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób napisy i grafiki nanoszone są na te przedmioty? W dzisiejszym… czytaj więcej »

Dlaczego parasol to świetny nośnik reklamowy?
Data publikacji: 03.10.2023 (06:21)

Nanoszenie nadruków na parasole to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie w dziedzinie reklamy. To właśnie dzięki nim marki są w stanie dotrzeć do większej liczby odbiorców, a konsumenci mogą cieszyć się z korzystania z produktów wysokiej jakości. W tym kontekście parasole z logo firmowym wydają się… czytaj więcej »

Jak wykorzystać artykuły biurowe w promocji firmy?
Data publikacji: 08.09.2023 (09:07)

W dzisiejszych czasach, kiedy to klienci z każdej strony są bombardowani reklamami, warto sięgnąć po nietypowe i pomysłowe metody promocji firmy. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest obecnie wykorzystanie artykułów biurowych w roli materiałów reklamowych. Gadżety te nie tylko przykuwają uwagę od… czytaj więcej »

Jak sprawić, by logo firmy dobrze się kojarzyło?
Data publikacji: 08.09.2023 (09:05)

W dzisiejszym świecie pełnym konkurencji, stworzenie odpowiedniego wizerunku przedsiębiorstwa jest kluczem do sukcesu. Logo odgrywa istotną rolę w budowaniu silnej tożsamości marki i wpływa na jej odbiór przez klientów. Jak więc sprawić, by logo firmy dobrze się kojarzyło? W dzisiejszym artykule prz… czytaj więcej »

Jakie upominki wręczać gościom na konferencjach?
Data publikacji: 01.08.2023 (17:30)

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie. Aby uczestnicy tego typu wydarzenia zapamiętali je na długo, warto zadbać o odpowiednie upominki. W jaki sposób wybrać prezenty, które ucieszą gości i jednocześnie będą efektywnym narzędziem promocji? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu. P… czytaj więcej »

Jak opracować materiały reklamowe z własnym nadrukiem?
Data publikacji: 01.08.2023 (17:25)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak skutecznie wypromować swoją firmę, usługi czy produkty? Jednym z rozwiązań jest stworzenie materiałów reklamowych z własnym nadrukiem. Właściwie opracowane i wykorzystane, mogą stać się naprawdę udanym narzędziem marketingowym. Pozwala to na zbudowanie rozpoznawalno… czytaj więcej »

Jakie nadruki najczęściej umieszcza się na koszulkach?
Data publikacji: 12.07.2023 (04:56)

Niepowtarzalne koszulki z kreatywnymi nadrukami stały się nieodłącznym elementem współczesnej mody. Pozwalają wyrazić swoją osobowość i zainteresowania, a także służą jako nośniki różnego rodzaju przekazów. W dzisiejszym świecie każdy może zaprojektować indywidualny wzór na swojej koszulce, tworząc… czytaj więcej »

Z czego wynika popularność gadżetów reklamowych z nadrukiem?
Data publikacji: 10.07.2023 (11:54)

W dobie coraz większej konkurencji na rynku przedsiębiorstwa szukają skutecznych i sprawdzonych metod promocji swoich usług i produktów. Takich, które pozwolą im nie tylko osiągnąć sukces, ale także zbudować trwałą relację z klientami. Jedną z nich jest reklama za pomocą różnorodnych gadżetów z nadr… czytaj więcej »

Dlaczego warto inwestować w reklamę za pomocą gadżetów?
Data publikacji: 10.07.2023 (11:46)

W dzisiejszych czasach, gdy rynek jest nasycony wszelkiego rodzaju informacjami, niezwykle ważne jest, aby znaleźć sposób na dotarcie do klienta w sposób atrakcyjny i oryginalny. Reklama za pomocą gadżetów to doskonałe rozwiązanie. Ta metoda promocji przynosi wymierne korzyści i pozwala wyróżnić się… czytaj więcej »

Czarodziejska komenda komputerowa
Data publikacji: 07.04.2021 (09:03)

Czy znasz systemy operacyjne obsługujące komputery w których wydaje się komendy za pomocą wpisywanych znaków? Ja znam. Taki system to na przykład MS-DOS (Microsoft Disk Operating System) pracujący na IBM`ach. czytaj więcej »

List w butelce
Data publikacji: 02.02.2021 (16:30)

Przełomowa zima nas doświadcza. Prawdziwa polska zima. Dzieciaki kochają śnieg i zabawy z nim związane. Lepienie bałwanów, rzucanie śnieżkami czy „sanki”. Perspektywa dorosłych często bywa inna. Gdy zima trwa za długo według naszego poczucia bywa, że mamy dość śniegu. Mróz, odśnieżanie, odzież, sk… czytaj więcej »

Znakowania produktów innowacyjną drukarką UV!
Data publikacji: 21.08.2020 (10:00)

Jednym z ciekawszych narzędzi jakie wykorzystujemy do znakowania produktów jest innowacyjna drukarka UV. To piekielnie precyzyjne urządzenie wykorzystuje tusze polimerowe, które po naniesieniu na przedmiot są utwardzane światłem ultrafioletowym. czytaj więcej »

Analizujemy rodzaj gadżetów, na które wzrosło zainteresowanie
Data publikacji: 24.06.2020 (08:32)

Podczas światowej reorganizacji handlowej związanej z ogłoszeniem pandemii, zostaliśmy zaskoczeni Waszą postawą. Zdziwiliśmy się, jak wiele osób błyskawicznie zareagowała na zmiany funkcjonowania rzeczywistości, zachowując zdrowy rozsądek oraz wprowadzając prorozwojowe nawyki do osobistej codziennoś… czytaj więcej »

PODAROWANE.pl po krótkiej przerwie!
Data publikacji: 30.05.2020 (14:29)

Wracamy! Chwilkę, chwilkę. Żeby wrócić, to trzeba gdzieś być. My nie byliśmy nigdzie. Czekaliśmy na Was z niecierpliwością i przygotowywaliśmy się na ten moment długo. czytaj więcej »

Upominki reklamowe dla biegaczy
Data publikacji: 02.10.2019 (09:25)

Jakie gadżety reklamowe sprawdzą się dla miłośników biegania? Aktywność fizyczna cieszy się coraz większą popularnością, rośnie również świadomość tego jak ważne dla zdrowia jest dbanie o formę. Chcemy dobrze się czuć we własnej skórze, dlatego ćwiczymy i staramy się trzymać zdrową dietę. W związku… czytaj więcej »

RemaDays i PSP 2018
Data publikacji: 13.02.2018 (15:22)

Połowa lutego i kolejne targi znowu za nami. Jednak tym razem było zupełnie inaczej niż dotychczas. Poniżej krótka relacja z naszego wypadu do Warszawy. czytaj więcej »

Mijają dni, miesiące, mija rok...
Data publikacji: 21.12.2016 (13:51)

Kolejny rok naszej działalności dobiega końca. Jeszcze tylko kilka dni i wkrótce powitamy Nowy Rok 2017. Czy będzie równie dynamiczny jak ten? Czas pokaże. Teraz przyszła pora na kilka słów podsumowujących upływające 12 miesięcy. czytaj więcej »

Sezon kalendarzowy
Data publikacji: 22.10.2015 (10:01)

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Ale mogą go umiejętnie rozplanować. Idealnie w tym celu sprawdzą się kalendarze reklamowe. Są niezbędnym narzędziem i bezcennym wsparciem podczas planowania pracy. Są świetnym upominkiem dla klientów, ponieważ dobry kalendarz jest ważnym ogniwem w budowaniu wizeru… czytaj więcej »

Promo Show 2015
Data publikacji: 23.09.2015 (14:26)

W zeszłym tygodniu w Katowicach miało miejsce road show. Impreza przeznaczona była dla firm z branży reklamowej, a całe wydarzenie obywało się w otwartym kilka miesięcy temu Międzynarodowym Centrum Kongresowym. czytaj więcej »

Bądź Eko!
Data publikacji: 15.07.2015 (12:37)

Niezwykle modne w ostatnim czasie stało się bycie EKO. Zjawisko to jest też coraz bardziej popularne wśród dużych i małych przedsiębiorstw. Wiele firm chce kojarzyć się dobrze, postawić na nowoczesność i kreować lepszą rzeczywistość społeczną. czytaj więcej »

Wakacje tuż tuż, masz gadżet już?
Data publikacji: 10.06.2015 (14:38)

Potrzeba matką wynalazku. To stwierdzenie idealnie odzwierciedla sytuację gdy, czeka nas wyjazd i nagle musimy zmieścić milion rzeczy w niewielkiej torbie albo obejść się bez ukochanego kubka na kawę, który może się rozbić w podróży. Tu oklaski dla konstruktorów gadżetów reklamowych, którzy dwoją si… czytaj więcej »

Artykuły skórzane
Data publikacji: 08.05.2015 (10:03)

Większość z Państwa ceni sobie wygodę oraz luksus. Z tego względu w naszej ofercie oprócz typowych gadżetów mamy też ekskluzywne artykuły skórzane oraz ich tańsze warianty w postaci ekoskóry. Sprawdzają się idealnie jako gustowny upominek. Portfele, teczki, notesy, kosmetyczki czy etui na klucze dod… czytaj więcej »

Katalog Porceline
Data publikacji: 07.04.2015 (12:06)

Co kryje kolejny katalog, który Państwu prezentujemy? To wyroby ze szkła, ceramiki i porcelany, które zaskoczą twórczą kompozycją i dostarczą uciechy z samego posiadania i korzystania. czytaj więcej »

Kolejny katalog - nr 7
Data publikacji: 18.03.2015 (14:16)

W kreowaniu wizerunku znaczącą rolę odgrywają artykuły reklamowe. Znakomicie służą promocji. A że dobre wrażenie to klucz do sukcesu, to osiągnąć go łatwiej z odpowiednimi gadżetami w zanadrzu. czytaj więcej »

Bogata oferta materiałów promocyjnych - katalog nr 6
Data publikacji: 16.02.2015 (09:53)

Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Studio Siedem po raz kolejny przygotowało katalogi pełne atrakcyjnych i intrygujących artykułów reklamowych. Dziś pragniemy zaprezentować Państwu katalog Nr 6. Zebrane w nim produkty doskonale nadają się do promocji, są wysokogatunkowe, o c… czytaj więcej »

Studio Siedem na Targach RemaDays Warsaw 2015 - relacja
Data publikacji: 13.02.2015 (10:13)

4-6 luty 2015 - na te kilka dni Warszawa przeobraziła się w "Mekkę" do której zjechali się specjaliści z dziedziny marketingu, poligrafii i reklamy z całej Polski i zagranicy. Dla wystawców była to możliwość zaprezentowania swych produktów i usług, a dla odwiedzających uczestnictwo w targach mogło b… czytaj więcej »