0

Nadruki reklamowe Krzeszowice

Wykonujemy dla Klientów z Krzeszowic nadruki reklamowe. Umieszczane na rozmaitych przedmiotach czy ubraniach odznaczają się trwałością i pięknym wyglądem. Mogą być doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych odbiorców, stanowią bowiem świetny nośnik informacji o marce i pomagają kreować jej wizerunek.

Dostarczamy firmom z Krzeszowic odzież reklamową z nadrukami, a także wiele gadżetów, w tym kubki, butelki, torby, długopisy, ręczniki, akcesoria podróżnicze czy kuchenne. Możemy nanieść na nie logo, hasło, slogan czy jakiekolwiek inne elementy graficzne. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły nadruki staną się skutecznym narzędziem promującym markę.

Jak wykonuje się nadruki reklamowe?

Aby zapewnić wysokie walory wizualne i długą żywotność nadruków reklamowych, stosujemy różne techniki znakowania. Każdorazowo dopasowujemy je do m.in. materiału, z którego wykonany jest przedmiot, a także jego wielkości oraz samego projektu graficznego.

W przypadku tekstyliów nadruki reklamowe nierzadko nanosi się metodą termotransferu, umożliwiającą doskonałe odwzorowanie nawet bardzo małych detali. Z kolei wykorzystanie haftu komputerowego pozwala uzyskać bardzo dużą odporność nadruku wobec promieniowania słonecznego i częstego prania.

Jesteśmy w stanie wykonać doskonałej jakości nadruki reklamowe nie tylko na tekstyliach, ale również metalu, plastiku, szkle, drewnie i innych materiałach. W tym celu sięgamy po takie techniki, jak np. tampodruk, druk UV, tłoczenie, marking 3D, sitodruk czy grawerowanie laserem.