Koszulki polo z nadrukiem

Doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe, ponieważ są modne, wygodne, a jednocześnie o wiele bardziej eleganckie niż zwykłe T-shirty. W naszym sklepie dostępne są różnorodne koszulki polo z nadrukiem w wielu kolorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model w barwach zbliżonych do logo Twojej firmy.

Odzież reklamowa doskonale sprawdzi się również jako uniformy dla pracowników, a dzięki temu, że oferujemy bluzki z krótkim i długim rękawem zatrudnione osoby będą mogły ją nosić zarówno latem, jak i zimą. Większość odzieży wykonana została w 100% z bawełny czesankowej lub z połączenia bawełny i poliestru.

Na koszulkach polo dostępnych w naszym sklepie wykonujemy grafiki oraz napisy, stosując w tym celu metodę termotransferu lub sitodruku. Dzięki czemu umieszczone na nich logo nie traci koloru i nie ulega zniszczeniu nawet mimo częstego prania. Ubrania to doskonała forma promocji, ponieważ są one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Obdarowani klienci mogą nosić je na co dzień lub po domu i przy każdym spojrzeniu w lustro przypominać sobie o istnieniu Twojej firmy.

Sprawdź podkategorie w Koszulki polo z nadrukiem: