0

Sportowe, podróżne

Torby sportowe i podróżne to propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które uczęszczają na treningi oraz często wyjeżdżają. Nasze produkty wykonane są z materiałów gwarantujących długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przecięcia czy przetarcia. Dzięki temu torby służą przez długie lata.

Wszystkie torby podróżne i sportowe są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Odpowiednio wyprofilowane paski, uchwyty i kształty sprawiają, że noszenie torby jest komfortowe, nawet podczas długich podróży. Obecność licznych kieszeni, przegródek i systemów organizacji przestrzeni pozwala na lepsze rozmieszczenie naszego ekwipunku. To z kolei ułatwia dostęp do poszczególnych przedmiotów, a także pozwala uniknąć nieporządku w bagażu.

Oferowane produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie. Nowoczesne wzornictwo oraz bogactwo kolorystyczne sprawiają, że każdy może znaleźć idealną dla siebie torbę, która jest zarówno praktyczna, jak i modna. Dzięki możliwości znakowania z użyciem dowolnego napisu lub grafiki torba może być wykorzystywana jako element kampanii reklamowej Państwa firmy.

Nasza oferta toreb sportowych i podróżnych

Torby sportowe i podróżne różnią się od siebie wielkością, kształtem, przeznaczeniem, a także materiałem wykonania. Wśród dostępnych produktów wyróżniamy następujące rodzaje toreb:

  • torby na ramię – klasyczny model toreb sportowych, charakteryzujący się przede wszystkim prostą, wygodną konstrukcją. Dzięki szerokiemu paskowi można nosić je na ramieniu lub przez ciało. Stosunkowo mała pojemność sprawia, że nadają się przede wszystkim na krótkie wyjścia na trening czy siłownię,
  • torby turystyczne – duże, pojemne torby przeznaczone dla osób, które często podróżują i potrzebują więcej miejsca na bagaż. Torby turystyczne wyposażone są w szereg kieszeni, przegród i uchwytów służących do przenoszenia różnych przedmiotów.
Znaleziono: 402