0

Świąteczne

Czas Bożego Narodzenia to okres, w którym atmosfera jest wyjątkowa, pełna ciepła, miłości i radosnego oczekiwania. Wprowadzenie tego magicznego klimatu do naszych domów oraz miejsc pracy odbywa się między innymi przy pomocy gadżetów świątecznych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnorodne zawieszki i ozdoby choinkowe, torby i plecaki do kolorowania, a także nietracące na popularności przez wiele lat czapki Mikołaja. Na każdym z produktów możemy umieścić grafikę z nazwą lub logo Waszej firmy.

Czapki Mikołaja – nie tylko dla dzieci

Choć najczęściej kojarzone z dziećmi, czapki Mikołaja cieszą się popularnością wśród osób w każdym wieku. Wystarczy udać się na jarmark bożonarodzeniowy, by zobaczyć, że coraz więcej dorosłych decyduje się na założenie charakterystycznej czapki z pomponem. Także wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, wigilie czy spotkania z przyjaciółmi stają się doskonałą okazją do założenia tego oryginalnego nakrycia głowy.

Czapka zimowa z własnym nadrukiem to świetny nośnik reklamy konkretnej działalności. Gadżet tego typu wzmacnia wizerunek marki. Wręczony jako prezent może sprawić radość pracownikom lub Klientom. Warto również wspomnieć o dużym wyborze czapek Mikołaja – obok klasycznych czerwonych w sprzedaży mamy też m.in. białe, zielone, czarne, żółte, pomarańczowe i niebieskie.

Znaleziono: 33