0

Ołówki

Przydają się w pracy, w szkole, a także w domu, dlatego też ołówki reklamowe to niezwykle praktyczne gadżety, które są często używane przez klientów. Takie rozwiązanie sprawia, że znajdujące się na nich logo nieustannie przypomina o danej firmie.

W naszym asortymencie dostępne są krótkie ołówki reklamowe, które doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia teczek konferencyjnych i pozwolą zanotować najważniejsze rzeczy. Oferujemy je w wielu różnych kolorach, dzięki czemu każda firma bez trudu dopasuje je do swoich firmowych barw. Elastyczne będą idealnym gadżetem dla dzieci, które nie tylko będą mogły nimi pisać i rysować, ale także wyginać je we wszystkie strony. Ogromną popularnością cieszą się również rysiki zakończone gumkami w różnych kształtach ? serca, piłki, lwa, małpy, a także bałwana, mikołaja oraz choinki.

Dobrą alternatywą dla tradycyjnych modeli są ołówki mechaniczne, których nie trzeba ostrzyć, a dzięki dołączonej gumce w razie błędu można go szybko zmazać. Te gadżety najlepiej dołączyć do podarunków dla gości przyjeżdżających na konferencję. Dzięki nim będą szybko mogli zanotować najważniejsze rzeczy i nie będą musieli martwić się ostrzeniem podczas prelekcji.

Znaleziono: 198