0

Kubki z nadrukiem

Kubki z własnym nadrukiem to jeden ze sposobów na wyróżnienie się i pokazanie swojej indywidualności. Wyjątkowe projekty, zabawne cytaty czy inspirujące napisy sprawiają, że poranna kawa czy herbata smakuje jeszcze lepiej. Głównym atutem tego rodzaju gadżetów jest możliwość stworzenia praktycznie dowolnego nadruku, który będzie nawiązywał do danej okazji, znajomości czy śmiesznego wydarzenia. Może być także formą podziękowania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje kubków z nadrukiem na zamówienie – standardowe, magiczne, ceramiczne, szklane (przezroczyste i szronione), białe, kolorowe oraz tzw. Art Print. Aby odpowiednio zabezpieczyć wybrany produkt przed uszkodzeniem, a także umożliwić jego sprawne zapakowanie, proponujemy dostosowane wymiarowo pudełka tekturowe.

Kubek ceramiczny z przykrywką – idealny kompan w podróży

Kubek ceramiczny z przykrywką to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie wygodę oraz praktyczne gadżety. Materiał odporny na wysokie temperatury sprawia, że kubek świetnie sprawdza się jako pojemnik na gorące napoje. Przykrywka stanowi dodatkowy atut – nie tylko utrzymuje temperaturę naparu, ale również chroni przed rozlaniem zawartości. Podobnie jak kufel z własnym nadrukiem  jest też efektownym prezentem dla bliskiej osoby.

Magiczny kubek z własnym napisem – efekt „wow” gwarantowany

Innym niezwykle interesującym modelem z naszej oferty jest magiczny kubek z własnym napisem. Charakteryzuje się on specjalną powłoką termoczułą, która zmienia kolor pod wpływem ciepła. Dzięki temu nadruk ukazuje się dopiero po napełnieniu kubka ciepłym napojem. To sprawia, że magiczny kubek z własnym nadrukiem stanowi oryginalne i nieco tajemnicze rozwiązanie. Taki gadżet z pewnością będzie wyśmienitym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Sprawdź podkategorie w Kubki z nadrukiem:

Znaleziono: 824