0

Torby, plecaki

Współczesny rynek jest pełen różnorodnych działań marketingowych, które mają za zadanie wyróżnić daną firmę na tle konkurencji. Dążenie do oryginalności oraz niezapomnianej oprawy reklamowej jest kluczowe dla osiągania sukcesów biznesowych. Jednym z najefektywniejszych sposobów promowania własnej marki są plecaki i torby reklamowe z nadrukiem. Produkty te łączą w sobie funkcjonalność i wartość użytkową z możliwością prezentowania logo czy nazwy firmy.

Jakie produkty mamy w ofercie?

Oferujemy Państwu rozmaite torby podróżne, sportowe i podręczne, a także plecaki i walizki. W tej kategorii prezentujemy również torby o innym zastosowaniu. Wśród nich znajdują się m.in. wielorazowe, ekologiczne torby na zakupy. Dostępne są w różnych kolorach i wariantach – z długimi lub krótkimi uszami, z utwardzanym dnem oraz zapinane na zamek błyskawiczny. Firma, której logo widnieje na takiej torbie, jest kojarzona z szacunkiem wobec natury i odpowiedzialnością za środowisko.

W ofercie mamy także składane kosze, praktyczne wózki na zakupy oraz papierowe torby na prezenty. Proponujemy je w wersji uniwersalnej oraz dla dzieci. Logo możemy nadrukować na torbie lub dołączonym do niej bileciku. Mogą zamówić Państwo również torby i plecaki reklamowe z nadrukiem na laptopa oraz etui na iPada. Dostępne są warianty z różną ilością kieszeni. Logo nanosimy metodą sitodruku.

Bardzo często uczestnikom konferencji i sympozjów wręcza się torby z logotypem organizatora. Naszym Klientom oferujemy mniej lub bardziej rozbudowane torby konferencyjne. W tej kategorii znajdują się też worki z nadrukiem oraz praktyczne saszetki na dokumenty, doskonale sprawdzające się w podróży i na co dzień. Dostępne są w dwóch wariantach: zapinane w pasie lub z paskiem na szyję. Oferujemy również materiałowe portfele podróżne. Ciekawą opcją jest portfel zapinany na nadgarstku.

Torby z logo firmy

Torby z logo firmy są często spotykane na ulicach miast czy w trakcie różnego rodzaju imprez branżowych. Ich popularność wynika przede wszystkim z praktycznego charakteru oraz szerokiego spektrum zastosowań. Torby z nadrukiem firmowym mogą być wykorzystywane jako opakowanie na zakupy, służyć do przenoszenia dokumentów czy podręczny bagaż podczas krótkich wyjazdów. Uniwersalność zastosowań sprawia, że coraz większa grupa przedsiębiorców decyduje się na zakup tego rodzaju gadżetów. To z kolei przekłada się na rosnącą rozpoznawalność ich marek.

Sprawdź podkategorie w Torby, plecaki:

Znaleziono: 4570