Torby, plecaki

Oferujemy Państwu rozmaite torby podróżne, sportowe i podręczne, a także plecaki i walizki. W tej kategorii prezentujemy również torby o innym zastosowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Coraz bardziej popularne stają się wielorazowe, ekologiczne torby na zakupy. Dostępne są w różnych kolorach i wariantach ? z długimi lub krótkimi uszami, z utwardzanym dnem, czy zapinane na zamek błyskawiczny. Firma, której logo widnieje na takiej torbie, będzie kojarzona z szacunkiem wobec natury i odpowiedzialnością za środowisko. W ofercie znalazły się także składane kosze oraz praktyczne wózki na zakupy.

Bardzo często uczestnikom konferencji i sympozjów wręcza się teczki z logotypem organizatora. Oferujemy mniej lub bardziej rozbudowane teczki konferencyjne (mogą zawierać notatnik, kalkulator, przegródki na dokumenty).

Papierowe torby na prezenty proponujemy w wersji uniwersalnej, oraz dla dzieci. Logo możemy nadrukować na torbie, lub dołączonym do niej bileciku.

Mogą zamówić Państwo także torby i plecaki na laptopa, czy etui na iPada. Dostępne są warianty z różną ilością kieszeni. Logo naniesiemy metodą sitodruku.

W tym dziale znalazły się także praktyczne saszetki na dokumenty, doskonale sprawdzające się w podróży i na co dzień. Dostępne są w dwóch wariantach: zapinane w pasie, lub z paskiem na szyję. Oferujemy również materiałowe portfele podróżne. Ciekawą opcją jest portfel zapinany na nadgarstku.

Sprawdź podkategorie w Torby, plecaki: