0

Gadżety elektroniczne

Gadżety elektroniczne to kategoria dla wszystkich, którzy pragną iść z duchem czasu. Znajdą tu Państwo drobne sprzęty oraz akcesoria niezbędne w codziennym życiu. W celu ułatwienia poszukiwań potrzebnych artykułów dostępne produkty podzieliliśmy na kilka kategorii. Obecnie w sprzedaży mamy gadżety posegregowane według następujących serii – czas i temperatura, akcesoria komputerowe, radia, kalkulatory, powerbanki, pendrive, stacje pogodowe oraz pozostałe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą produktów.

Czas i temperatura

Kategoria zawiera gadżety przydatne do odmierzania czasu oraz mierzenia temperatury. Znajdują tu Państwo różnego rodzaju zegary, budziki, stopery, termometry, timery czy krokomierze.

Akcesoria komputerowe

Designerskie gadżety reklamowe stanowią praktyczny upominek dla osób pracujących przy komputerze. W tej kategorii znalazły się produkty takie jak mysz komputerowa, hub USB oraz laserowy wskaźnik do prezentacji PowerPoint.

Radia

W tej kategorii znajdują się bezprzewodowe radia AM/FM stylizowane na odbiorniki z minionej epoki. Eleganckie obudowy z pewnością trafią w gusta najbardziej wymagających Klientów.

Kalkulatory

Kalkulatory idealnie sprawdzają się jako upominek dla uczniów, studentów czy osób wykonujących na co dzień skomplikowane obliczenia. Dostępne są w różnych wariantach – kieszonkowe, na biurko, wbudowane w linijkę. Ciekawą alternatywą wobec klasycznych kalkulatorów są takie, na których odwrocie umieszczono puzzle. Pełnią one podwójną funkcję – pozwalają odprężyć umysł po obliczeniach, a także stanowią idealną przestrzeń do nadrukowania logotypu.

Powerbanki

Powerbanki, czyli przenośne ładowarki urządzeń elektronicznych, to przydatne gadżety, które warto mieć zawsze pod ręką. W sprzedaży mamy m.in. powerbank brelok oraz inne ładowarki w kilku kształtach i pojemnościach.

Pendrive

Gadżety elektroniczne w postaci przenośnych urządzeń USB z wbudowaną pamięcią od kilku do kilkudziesięciu gigabajtów. Pendrivy umożliwiają przechowywanie dużej ilości danych na jednym urządzeniu w niewielkim rozmiarze.

Stacje pogodowe

Stacje pogodowe pozwalają doskonale rozpocząć i zaplanować dzień. Poszczególne modele różnią się między sobą wyglądem, rodzajem tworzywa i ilością funkcji. Mogą zawierać termometr (pokazujący temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną), higrometr, zegar z budzikiem, kalendarz, biomet, fazy księżyca, prognozowanie pogody i oczywiście podświetlenie.

Pozostałe

W tym miejscu umieściliśmy gadżety elektroniczne, których nie można przyporządkować do żadnej z wcześniejszych kategorii. Znajdują tu Państwo m.in. kamery sportowe, baterie, teleskopowe uchwyty do robienia selfie, okulary VR, bezprzewodowe wykrywacze kluczy i wiele innych.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się czyściki do ekranu, pióra dotykowe, etui na tablet, ramki cyfrowe, ładowarki, słuchawki i wiele innych. Do każdego produktu dobieramy odpowiednią metodę znakowania, aby jak najlepiej utrwalić Państwa logo.

Sprawdź podkategorie w Gadżety elektroniczne:

Znaleziono: 2631