Gadżety elektroniczne

Czas i elektronika to kategoria dla wszystkich, którzy pragną iść z duchem czasu. Znajdą tu Państwo drobne sprzęty elektroniczne oraz akcesoria potrzebne w ich użytkowaniu.

Akcesoria komputerowe mogą stanowić praktyczny upominek dla osób pracujących przy komputerze. W tej kategorii znalazły się produkty takie jak np. mysz komputerowa, hub USB, czy laserowy wskaźnik do prezentacji PowerPoint.

Kalkulatory idealnie sprawdzą się jako upominek dla uczniów, studentów, czy osób wykonujących na co dzień skomplikowane obliczenia. Dostępne są w różnych wariantach ? kieszonkowe, na biurko, wbudowane w linijkę. Ciekawą alternatywą wobec klasycznych kalkulatorów są takie, na których odwrocie umieszczono puzzle. Pełnią one podwójną funkcję ? pozwalają odprężyć umysł po obliczeniach, a także stanowią idealną przestrzeń do nadrukowania logotypu.

Prezentowane przez nas zegary ścienne zasługują na uwagę ze względu na ciekawy, nowoczesny design. Równie bogata jest oferta zegarków biurkowych z funkcją budzika. Taki upominek będzie przydatny w efektywnym gospodarowaniu czasem.

Stacje pogodowe pozwalają doskonale rozpocząć i zaplanować dzień. Poszczególne modele różnią się między sobą wyglądem, rodzajem tworzywa i ilością funkcji. Mogą zawierać termometr (pokazujący temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną), higrometr, zegar z budzikiem, kalendarz, biomet, fazy księżyca, prognozowanie pogody i oczywiście podświetlenie.

Ponadto w naszej ofercie znalazły się czyściki do ekranu, pióra dotykowe, etui na tablet, ramki cyfrowe, ładowarki, słuchawki i wiele innych. Do każdego produktu dobieramy odpowiednią metodę znakowania, aby jak najlepiej utrwalić Państwa logo.
Sprawdź podkategorie w Gadżety elektroniczne: