Koszulki z nadrukiem

Doskonale sprawdzą się jako ubrania robocze dla pracowników, ale również jako gadżety reklamowe, promujące konkretną firmę. Koszulki z własnym nadrukiem dają naszym klientom nieograniczone możliwości.

Nasze realizacje wykonujemy metodą sitodruku lub transferu. Pierwszy z nich cechuje duża wytrzymałość mechaniczna, dzięki czemu nie spiera się podczas prania, a także nie blaknie pod wpływem promieni UV. Natomiast drugi doskonale sprawdzi się przy produkcji w niewielkich nakładach, co więcej jest również bardzo szybki w przygotowaniu oraz trwały.

Jak widać każda ze stosowanych metod posiada inne właściwości, dlatego można je dobrze dopasować do potrzeb klienta. Oferujemy tanie koszulki w wielu różnych kolorach, wszystkie z nich dostępne są w rozmiarach damskich, męskich, młodzieżowych oraz dziecięcych, dzięki czemu klienci korzystający z naszych usług mogą promować się wśród każdej grupy wiekowej.

Oferowane T-shirty zostały specjalnie wzmocnione lycrą, a także podwójnymi szwami na ramionach, które chronią przed rozdarciem. Sprawdź naszą ofertę i stwórz razem z nami wymarzone T-shirty z własnym logo.

Sprawdź podkategorie w Koszulki z nadrukiem: