0

Koszulki sublimacyjne z nadrukiem

Koszulki do sublimacji

Koszulki i bluzy z unikalnymi nadrukami cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów biznesowych. Jedną z nowoczesnych metod zdobienia odzieży jest sublimacja, której zalety przekładają się na wysoką jakość wykonywanych wzorów. Oferowane przez nas bluzy i koszulki do sublimacji pozwalają na nanoszenie wyjątkowo trwałych oraz doskonale prezentujących się grafik. W sprzedaży mamy różnorodne modele w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy Klient z pewnością znajdzie u nas odzież dla siebie.

Sublimacja – nowoczesna metoda zdobienia odzieży

Metoda sublimacji polega na przenoszeniu wzoru z papieru transferowego na powierzchnię koszulki za pomocą wysokiej temperatury i ciśnienia. Proces ten bazuje na zmianie stanu skupienia tuszu, który pod wpływem temperatury zamienia się bezpośrednio ze stanu stałego w gazowy, a następnie przenika w strukturę włókien materiału. W rezultacie uzyskujemy trwały, niewyczuwalny w dotyku i nieblaknący nadruk.

Co wyróżnia koszulki do sublimacji?

Koszulki do sublimacji różnią się od standardowych koszulek sportowych z nadrukiem swoim składem. Materiałem, który sprawdza się najlepiej przy tej technice zdobienia odzieży, jest poliester. To właśnie jego włókna są w stanie chłonąć i utrzymywać cząsteczki tuszu przez dłuższy czas, co przekłada się na trwałość nadruku. W związku z tym, koszulki do sublimacji wykonywane są głównie z tego tworzywa – im większa jego zawartość, tym lepsze efekty sublimacji.