Lustrzane okulary przeciwsłoneczne wykonane z plastiku PET z recyklingu/drewna Hiru z polaryzacją w pudełku upominkowym 12700271

Okulary przeciwsłoneczne Hiru wykonane z plastiku PET z recyklingu/drewna są produkowane z trwałych materiałów o najwyższych standardach jakości. Wysokiej klasy wykończona oprawka jest polerowana i malowana oraz wykonana z plastiku PET pochodzącego z recyklingu. Zauszniki z lekkim i wygodnym dopasowaniem są wykonane z drewna dębowego, które pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Soczewki są niebieskie, lustrzane i spolaryzowane, co eliminuje odbijanie światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i podczas wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane są ze szmatką wykonaną z plastiku PET z recyklingu ( (Symbol: 12700271)


Kod produktu: 12700271
Stan magazynowy: 2 210 szt
wyc. indyw.

Specyfikacja
Materiał:
Plastik PET z recyklingu, Drewno
Kolor:
Brazowy
Kalkulacja
Kalkulacja:
Liczba sztuk:
Liczba kolorow:
..

Jesteś zainteresowany(a) tym produktem? Wyślij zapytanie

Uwaga:
Podane ceny mają charakter orientacyjny. Szczegółowa wycena nastąpi po otrzymaniu projektu. Do ceny może zostać naliczona opłata dodatkowa, jeśli wartość zamówienia nie przekracza 500 zł netto.

Polecane produkty w tej samej kategorii