0

GADŻETY REKLAMOWE

Upominki konferencyjne

Proponowane przez nas upominki konferencyjne podzieliliśmy na następujące kategorie: artykuły piśmiennicze, artykuły biurowe, czas i elektronika, parasole, podróże i wypoczynek, dom i ogród, artykuły promocyjne, artykuły skórzane. W każdym z wyżej wymienionych działów znalazły się zarówno zabawne gadżety, jak i najwyższej klasy produkty dla poważnych klientów. Doskonała jakość tych ostatnich pozwala na długie użytkowanie, dzięki czemu Państwa firma będzie kojarzona z solidnością i profesjonalizmem.

Doświadczenie pozwala nam dobrać najlepszą metodę znakowania produktów, dostosowaną do ich rozmiarów oraz tworzywa, z jakiego zostały wykonane. Dzięki temu logotyp Państwa firmy zostanie doskonale utrwalony. Dla tekstyliów najbardziej odpowiednimi technikami jest sitodruk, termotransfer, oraz haft komputerowy. Należy wziąć pod uwagę szczegółowość elementów i wielość barw. W przypadku wyrobów skórzanych, najlepszą metodą jest tłoczenie. Polega ono na trwałym odkształceniu materiału przy pomocy indywidualnie przygotowanej matrycy. Grawerowanie laserem to niezwykle precyzyjna technika stosowana na metalu, drewnie, skórze, plastiku, szkle itp. W naszej firmie wykorzystujemy lasery Co2 oraz YAG . Przy znakowaniu małych artykułów reklamowych wykonanych z tworzywa sztucznego, papieru, metalu, szkła, drewna itp. używamy tampodruku. Technika ta pozwala na druk w kilku kolorach.

Dobór upominków reklamowych nie jest łatwy. Często zdarza się, że nieprzydatny gadżet ląduje na dnie szuflady, lub zamiast wywoływać pozytywne skojarzenia z firmą, dyskwalifikują ją w oczach klientów. Dlatego wybierając upominki konferencyjne należy kierować się ich użytecznością, atrakcyjną formą, a także adekwatnością do grupy odbiorców.

Sprawdź podkategorie w GADŻETY REKLAMOWE:

Znaleziono: 65